Horoskoop

JÄÄR – Sinu usk ja vaimutugevus pannakse proovile. Intuitsioon võib sind alt vedada. Võta asju kaine mõistusega.
SÕNN – Jõuad täna palju vajalikke asju teha. Oskad tavalisest paremini oma aega planeerida. Hea päev aktiivseks tegutsemiseks.
KAKSIKUD – Võimalik kokkupuude ettearvamatute ja agressiivsete inimestega. See mõjutab sind psüühiliselt niivõrd, et muutud ka ise nende sarnaseks.
VÄHK – Üks ohtlikumatest päevadest! Kaldud liialt ettevõtlik olema ja endale liiga suuri kohustusi võtma. Väldi ekstreemsusi.
LÕVI – Oled täna avameelsem kui tavaliselt ja šokeerid sellega mitmeid inimesi enda ümber. Võid sattuda suurematesse vaidlustesse.
NEITSI – Suudad nüüd väga kiiresti tegutseda ja ka paljud poolikud tööd ära lõpetada. Soodne päev õppimiseks ja suhtlemiseks.
KAALUD – Tunned täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Hea päev minna reisile või teha mõni ekstreemse iseloomuga matk.
SKORPION – Tõenäoliselt satud täna olukorda, kus pead organiseerima inimesi koostööle. Hea päev esinemiseks.
AMBUR – Tänane päev võib sulle tuua intriige armuasjades. Kipud ootamatult iga tühise asja pärast armukadedaks muutuma.
KALJUKITS – Oled entusiastlik ja energiline ning võitled kõige eest, mida tähtsaks pead. Oled oma võidus kindel ja saavutad edu pea kõigis ettevõtmistes.
VEEVALAJA –  Tänane päev ootab sinult tõsiseid otsuseid. Võimalik, et oled sunnitud tegema tüütut paberitööd. Võid tunda hirmu näida rumalana.
KALAD – Oled täna kaastundlikum ja lahkem kui tavaliselt. Kuid peaksid meeles pidama ka oma vajadusi. Täna ongi hea päev, et iseendaga tegeleda.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)