Hannes Sepp: häid spordiüritusi Saaremaal jagub

Hannes Sepp

Foto: Macron Eesti

Kuressaare linna auhinna “Aasta tegu spordis 2013” pälvinud MTÜ Saaremaa Võrkpall esindaja Hannes Sepa (fotol) hinnangul ta sellist tunnustust ei oodanud, sest tegelikult oli eelmisel aastal veel mitmeid häid spordiüritusi, eeskätt Saaremaa ralli ja ka Supermoto.

Tiitli “Aasta tegu 2013” vääriliseks hinnati kevadel mängitud Kuressaare 450. juubeli turniir võrkpallis, kus võistlesid erinevate linnade esindused. Turniiri võitnud Kuressaare krooniti Eesti võrkpallipealinnaks.

Hannes Sepa sõnul jäi ta Linnade karikaga vägagi rahule, sest kõik toimis nagu õlitatult ning nii pealtvaatajatelt kui ka mängijatelt tuli väga positiivseid hinnanguid. Õnneks oli ka Kuressaare meeskond see, kes võrkpallipealinna tiitli koju jättis.

“Võrkpallis oli veel mitmeid sündmusi,” märkis Hannes Sepp, mainides juulis toimunud Eesti karikavõistluste etappi rannavolles ja detsembris mängitud Eesti karikavõistluste final-four’i, mis said meediakajastust üle riigi ja seda ka telepildis.

“See ei tähenda aga, et me oleksime terve aasta lihtsalt istunud, oleme pidevalt mõelnud, kuidas saaks veel paremini ja mida veel juurde lisada, et üritus oleks veelgi nauditavam kõikidele osapooltele,” rääkis Sepp.

Kuna Linnade karikavõistlus õnnestus hästi ja võrkpalliringkondades on huvi selle vastu väga suur, saab see teoks ka tänavu. Linnade Karikas 2014 leiab aset 2. ja 3. mail Kuressaare spordihoones.

Täpsem info mängude kohta avaldatakse juba lähiajal. Niipalju võivad korraldajad juba öelda, et osaleb neli naiskonda ja neli meeskonda ning mõlemas arvestuses osaleb ka Kuressaare koduvõistkond. Kõiki mänge kajastatakse kindlasti otseülekandeina ka Eesti suuremates uudisteportaalides.

“Aga selge on see, et kohapeal on emotsioon suurem ja tasub kindlasti tulla saali, sest lisaks tipptasemel võrkpallile on plaanis mitmesugust meelelahutust ja esinemisi ka publikule,” kutsus Hannes Sepp võrkpallisõpru sellele turniirile kaasa elama.

2013. aasta teistest spordisündmustest tõstis Hannes Sepp esile Toomas Sepa ja tema meeskonna korraldatava Saaremaa ralli, millest ta ka ise pealtvaatajana osa võttis ja millega väga rahule jäi.

Samas märkis Sepp, et Saaremaal korraldatavate võistluste tase on vägagi varieeruv. “On väga hästi korraldatud spordiüritusi ja on ka üritusi, kus saaks lihtsate vahenditega oluliselt rohkem saavutada,” lausus ta. “Võib-olla jääb puudu teadmistest või viitsimisest, et sammukene edasi astuda. Aga õnneks on trend siiski oluliselt paremuse poole ja meie kodusaarel on aina rohkem heal korralduslikul tasemel spordiüritusi.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 375 korda, sh täna 1)