Tippjuht Ursel Velve sportlik kirg

RAUDNAINE: Ursel Velve hobiga igaüks hakkama ei saaks. Täispikkade triatlonite läbimine pole just sõrmenipsu löömine. Foto: erakogu

RAUDNAINE: Ursel Velve hobiga igaüks hakkama ei saaks. Täispikkade triatlonite läbimine pole just sõrmenipsu löömine. Foto: erakogu

Kuressaarest pärit Ursel Velvest (35) saaks kirjutada ka mitu lugu. Ühes räägiks ta kui suurfirma Samsung Eesti haru juht. Teises kui innukas harrastussportlane, karmist Ironman’i võistlusest osavõtja.

Urseli käepigistus on tugev ja soe. Ta on oma mängumaal – ühe Tallinna ärimaja 5. korrusel, Samsungi Eesti peakontoris. Ühe viipega juhatab ta kätte vestluseks sobiva ruumi. Samas tõttab kohvikruusi ja suhkru järele, et külalist kostitada. Möödaminnes jõuab ka kolleegiga tööjuttu ajada – inglise keeles. “Inglise keel ongi mu töökeel,” selgitab Ursel. “See kolleeg tuli meile ajutiselt tööle Lätist.”

Asjaajamise kunsti sai Ursel selgeks oma esimesel ametipostil. Pärast Saaremaa ühisgümnaasiumi lõpetamist langes tema liisk EBS-i ärikoolile. Õpingud olid tasulised ja Ursel hakkas kooli kõrvalt tööl käima: oli sekretär kodusaare ettevõttes Installatsiooni Kompanii. “Sellest kogemusest õppisin, kui olulised on juhi jaoks taustajõud,” nendib Ursel. “Nemad aitavad tööl elu-olu korraldada ja loovad töötegemiseks vajalikud tingimused.”

Tehnikahuvigi sai Ursel oma esimesest töökohast, sest firma tegeles nii GPS-süsteemide, navide kui ka satelliitidega.

Liis Auväärt
Eesti Naine

Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 309 korda, sh täna 1)