Horoskoop

JÄÄR – Tänased sündmused nõuavad sinult veidi järeleandlikumat ja dünaamilisemat suhtumist. Püüa olla osavõtlik.
SÕNN – Võimalik, et puutud täna kokku perekondlike kohustustega, mis seovad sind koduga rohkem kui tavaliselt.
KAKSIKUD – Oled täna hajameelsem kui tavaliselt. Kui pead mingeid ametiasju ajama, kipud olulisi asju kahe silma vahele jätma.
VÄHK – Tänane päev kujuneb rahulikuks ja soodsaks kõikvõimalike suhete arendamisel. Oled tavalisest tasakaalukam.
LÕVI – Hoiad täna hoolega oma saladusi ja varjad vaateid. Sa ei taha avaldada oma mõtteid mitte kellelegi.
NEITSI – Täna kipuvad kõik asjaajamised venima. Võimalik, et sinu plaanidesse tulevad muudatused, nii et püüa siis ka ise paindlikum olla.
KAALUD – Võimalik, et keegi hakkab huvi tundma sinu isikliku elu vastu. Oled suutnud jätta endast salapärase ja huvitava mulje. Mõjud müstilisena.
SKORPION – Oled täna tähelepanelikum ja tundlikum kui tavaliselt. Väga võimalik, et suudad tungida kõrgematesse sfääridesse.
AMBUR – Täna võid muutuda melanhoolseks. Ära liialda alkoholi ega narkootiliste ainetega. Hea aeg mediteerimiseks ja palvetamiseks.
KALJUKITS – Tunned täna tüdimust hallist argipäevast. Ihkad romantikat ja originaalsust. Hea päev loomingulisteks avastusteks.
VEEVALAJA – Oled täna äärmiselt hajameelne. Liigud oma maailmas ja unistustes. Püüa vältida ametlikke asjaajamisi. Hea päev loominguliseks tegevuseks.
KALAD – Suhted kaaslastega kipuvad täna tasakaalust välja minema. Isegi kui sina oled rahulik, kipuvad teised inimesed üle pingutama. Väldi vaidlusi!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)