Loodusajakirjade vastutavaks väljaandjaks valiti Tiina Talvi (1)

Avalikul konkursil sai teisipäeval MTÜ Loodusajakiri juhatuse esimeheks ja vastutavaks väljaandjaks Tiina Talvi, endine Kuressaare abilinnapea ja Lümanda kooli direktor. 

“Heameel on, et ülekaalukalt võitsin, et mind oodati sinna,” rõõmustas Tiina Talvi Kadi raadiole antud intervjuus. “Armas on tagasi pöörduda, sest Eesti Loodus oli pärast ülikooli lõpetamist minu esimene töökoht.”

Vastutava väljaandja konkursil osales 23 soovijat, teise vooru läbis Tiina Talvi ülekaalukalt.

Tiina Talvi on lõpetanud Tartu ülikooli bioloogina. Ta on olnud ajakirja Eesti Loodus osakonna toimetaja, koolidirektor ja viimati Kuressaare abilinnapea. 2007. aastal tunnustas president teda hariduspreemiaga.

“Kuna mind ei võetud tööle toimetajana, vaid vastutava väljaandjana, siis võeti arvesse minu juhtimiskogemust,” tõdes Talvi.

MTÜ Loodusajakiri annab välja ajakirju Eesti Loodus, Horisont, Loodusesõber, Eesti Mets. Perioodiliselt ilmuvad raamatusarjad “Lehed ja tähed” ja “Looduse raamatukogu” ning e-ajakiri Uudistaja.

Kodumaise loodus- ja teadusajakirjanduse edendamise eesmärk on tuua lugejateni rikkalik ja mitmekesine populaarteaduslik lugemisvara Eesti loodusest ja teadusest.

MTÜ Loodusajakiri senine kauaaegne vastutav väljaandja Indrek Rohtmets jätkab ajakirja Horisont peatoimetajana.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 063 korda, sh täna 1)