Orissaare spordihoone otsib juhatajat (4)

Orissaare spordihoone pakub tööd edasipüüdlikule ja sporti armastavale inimesele, kelle ülesanne on korraldada spordihoone igapäevast tööd.

“Sobiv kandidaat on majandusliku mõtlemisega pühendunud inimene, kes oskab häid sportimisvõimalusi maksimaalselt rakendada,” ütles augustikuust Orissaare spordihoone juhataja kohusetäitjana seda tööd koordineerinud Andla Rüütel. Tema sõnul on oluline, et kandidaadil oleks ka oma nägemus ja ta jätkaks seda süsteemi, mis juba üles ehitatud on. “See on ka hea võimalus kellelegi oma kodukohta naasta,” märkis Rüütel. Ta lisas, et kasuks tuleb erialane kõrgharidus ja spordisüsteemis töötamise kogemus.

Varem on Orissaare spordihoonet juhtinud praegune Pöide valla kultuurijuht Krista Riik ja viimased kolm aastat kuni 2013. aasta juulikuuni Kaire Nurja. Enne maja valmimist oli spordihoone esimene juht Kaia Kollo. Eilseks ei olnud laekunud veel ühtegi avaldust. Tööle tuleb uuel juhatajal asuda kohe. Kandideerimiseks tuleb saata oma CV ja motivatsioonikiri e-meiliga hiljemalt 1. veebruariks aadressil spordihoone@orissaare.ee.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 758 korda, sh täna 1)