Horoskoop

JÄÄR – Otsid täna kõikvõimalikke seiklusi, püüdes oma elu huvitavamaks teha. Rutiin sulle täna eriti ei sobi.
SÕNN – Oled tähelepanelikum kui tavaliselt. Näed läbi ka kavalaid ja keerulisi salasepitsusi.
KAKSIKUD – Võimalik, et keegi püüab sind täna oma ladusa jutu ja meelitustega ära osta. Võta endale aega järelemõtlemiseks.
VÄHK – Kaldud täna hajameelne olema ja unustama olulisi asju. Pööra tähelepanu enesedistsipliinile ja ole ettevaatlik tähtsate otsuste langetamisel.
LÕVI – Saad nüüd edukalt hakkama närviliste ja abi vajavate inimestega. Sinu rahulikkus aitab nii mõndagi su kaaslast.
NEITSI – Müstika, surm, taassünd ja uuenemine on täna sinu jaoks eriti tähenduslikud teemad. Sul on raske leppida seletustega, mis asja tuumani ei küündi.
KAALUD – Kipud täna inimesi liiga kergekäeliselt usaldama ja neile lootma. Võid pettuda, kui näed, et sa polegi mõne jaoks nii tähtis, kui olid lootnud.
SKORPION – Oled täna julgem ja lõbusam kui tavaliselt. Samas võid oma ülemeelikusega ka liiale minna. Püüa säilitada tasakaal.
AMBUR – Nüüd valitseb sinu elus aktiivne ja jõuline energia. Oled valmis kohe härjal sarvist haarama ja viima ellu kõikvõimalikke ideid. Võid sattuda juhirolli.
KALJUKITS – Tänast päeva iseloomustavad lünklik mõttelaad, kergemeelsus ja tuulepäisus. Ole ettevaatlik oma isikliku varaga, oht langeda varaste ohvriks!
VEEVALAJA – Võimalik, et saad täna mõne esoteerilise ja seletamatu kogemuse. Sinu silmaring laieneb tänu sellele tunduvalt.
KALAD – Täna võib sinu peamiseks komistuskiviks osutuda tahtejõu puudumine. Ära püüagi end vägisi sundida, pigem leia tegevus, mis sulle meeldiks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 87 korda, sh täna 1)