FC Kuressaare uus peatreener on Pelle Pohlak

pelle pohlakSügisel Eesti meeste jalgpallimeistrivõistlustel esiliigasse langenud FC Kuressaare uus peatreener on senine kaitsja Pelle Pohlak (fotol).

FC Kuressaare president Priit Penu ütles valikut kommenteerides, et Pelle Pohlak on viimased aastad olnud Saaremaa jalgpalliga tihedalt seotud, ta teab klubi ja tunneb kohalikke mängijaid.

“Ta näeb siinsel jalgpallil potentsiaali,” märkis Penu. “Klubi juhtkond on seadnud Pellele ülesande suurendada meeskonnas saarlaste osatähtsust ja jõuda tagasi meistriliigasse. Millal see juhtub, eks seda ole näha.”

Pelle Pohlaku sõnul tahab ta muuta meeskonna rohkem Saaremaa-keskseks ja siduda kohalikud vanemad mängijad noortega. Ta ei välista meistriliigasse tagasijõudmist juba esimesel aastal. “Aga tegevus ei tohi olla ainult tulemuspõhine ja meistriliigasse tagasijõudmine ei saa olla eesmärk omaette,” märkis ta.

Pelle Pohlak on 25-aastane ja õpib Tallinna ülikoolis kehakultuuri. Treeneriks saamise soov on tal juba mitu aastat. Koos treener Dmitri Ustritskiga on ta juhendanud FC Flora III meeskonda.

Esiliigas mängiva FC Kuressaare peatreeneri ameti ees Pelle Pohlakul hirmu ei ole. “Pigem valdab mind uudishimu ja soov näha, kuidas noored sellisel tasemel hakkama saavad,” lausus Pohlak, kes jõudumööda püüab ka ise jalgpalli edasi mängida. Millises meeskonnas, ei ole veel selge.

FC Kuressaare eelmine peatreener oli 2009–2103 Sergei Zamogilnõi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 248 korda, sh täna 1)