Horoskoop

JÄÄR – Kipud tänaseks tehtud plaanidest kõrvale kalduma, mis vahelduse mõttes võib hea olla. Väldi siiski mõttetut aja raiskamist.
SÕNN – Võimalik, et kohtud täna inimestega, kelle käitumine on veider või mingil kombel äärmuslik.
KAKSIKUD – Oled täna veidi hajevil ja tunned pidevalt, et sul on kiire. Püüad palju ära teha, kuid kipud jääma pealiskaudseks.
VÄHK – Täna võib sul probleeme tekkida olmetehnikaga, sealhulgas arvutite ja autodega. Katsu hakkama saada abivahenditeta.
LÕVI – Võimalik, et satud täna imelikesse segadustesse ja üsna sürrealistlikesse olukordadesse.
NEITSI – Kipud täna käituma egoistlikult ja impulsiivselt, mistõttu koostöö teiste inimestega on raskendatud.
KAALUD – Täna on hea päev kõikvõimalike koduste tööde tegemiseks. Sinu ilumeel on aktiivsem kui tavaliselt ja oskad kergesti luua hubase keskkonna.
SKORPION – Võimalik, et oled täna veidi hajevil. Oht kaotada asju, jääda hiljaks ja suhtlemisel rääkida üksteisest mööda. Samas võid välja käia geniaalseid ideid.
AMBUR – Sinu meeleolu on täna lõbus ja kergelt romantiline. Võidad kergesti inimeste poolehoiu ja imetluse ning äratad huvi vastassugupooles.
KALJUKITS – Püüa vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik halb, mida sa teed, tuleb sulle tagasi. Mine parem loodusesse ja kogu positiivset energiat.
VEEVALAJA – Täna võib sul tekkida raskusi otsustamisel. Parema meelega jätaksid kõik, mis on seotud vastutamisega, oma kaaslaste kanda.
KALAD – Aktiviseeruvad müstika ja salapärase informatsiooniga seotud teemad. Võimalik, et kohtud täna inimesega, kes muudab su elu totaalselt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 100 korda, sh täna 1)