Laimjala tegijad on ilusalong ja uste-akende valmistaja (3)

Evelin SchönbergLaimjala vald kuulutas oma traditsioonilisel aastalõpupeol 27. detsembril välja aasta tegijad 2013. Tunnustuse, rahalise preemia ja tänukirja “Tunnustäht” pälvis kaks ettevõtet – Kingli Grupp OÜ ja maniküüri-pediküürisalong Schön Salong.

“Kui Schön Salong poolteist aastat tagasi alustas, peeti vallas sellist ilusalongi paarikuiseks projektiks, kuid nüüd on ettevõte vastu pidanud juba poolteist aastat,” põhjendas Kahtla külas Evelin Schönbergi (fotol) eestvedamisel tegutseva ilusalongi valikut Laimjala vallavanem Vilmar Rei. Ta lisas, et ilusalongil on kujunenud oma püsiklientuur, kuulda on kiidu- ja tunnustussõnu ning järelikult on seda teenust ka maakohas vaja.

Viljar Rei ja Vahur Aldi juhtimisel tegutseva Kingli Grupp OÜ valimisel sai vallajuhi sõnul otsustavaks vallas töökohtade loomine. “Ka praegu on seal oma vallast tööl 12–13 noort poissi,” märkis Rei. Kingli Grupp OÜ tegevusala on alumiiniumist uste ja akende valmistamine, paigaldus ja muud klaasist erilahendused.

Kokku oli välja pakutud kaheksa kandidaati, sealhulgas lisaks ettevõtjatele kultuuriinimesi ja külaeluarendajaid. Komisjoni kuulusid volikogu ja vallavalitsuse liikmed.

Möödunud aastal pälvis aasta tegija tiitli Saareküla ja Saaremetsa külavanem Eha Ennemuist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 237 korda, sh täna 1)