AASTA SPORTLASED – Martin Õunap: mul läks põhimõtteliselt kõik korda (1)

Martin Õunap mul läks põhimõtteliselt kõik korda

PÜRIB OLÜMPIALE: Spordikooli direktori Jaan Rooda käest aasta noorsportlase auhinda vastu võttev Martin Õunap ütleb, et tema eesmärk on olümpia. Foto: Sander Ilvest

Samuti Saare maakonna 2013. aasta parimaks noorsportlaseks valitud Zoom8-klassi purjetaja Martin Õunap jäi oma eelmise aastaga väga rahule, sest saavutas pea kõikidel võistlustel oma maksimumi.

“Hooaeg oli minu jaoks parim,” kinnitas Zoom8-klassis maailmameistrivõistlustel pronksmedali võitnud ja Eesti meistriks tulnud Martin Õunap. “Saavutasin kõikidel võistlustel need kohad, mille nimel olin tööd teinud ja mida lootsin. ” Martin Õunapi sõnul tuli parimaks noorsportlaseks valimine talle siiski üllatusena. “See tiitel on väga tähtis ja motiveerib mind rohkem tööd tegema, et olla ka järgmisel hooajal edukas,” märkis ta.

Selle aasta eesmärgiks on Martin Õunap seadnud jälle Eesti meistritiitli Zoom8-klassis ning hea koha EM-il ja/või MM-il. “Kõik oleneb ilmast, sest kui on tugevam tuul, läheb mul tavaliselt paremini, aga vaikse tuulega kehvemini,” selgitas noor purjetaja.

Martin Õunapi kaugem eesmärk on pääseda olümpiale, aga selleks tuleb enne minna vastavasse paadiklassi. “Ja selleks on vaja ka palju, palju tööd teha,” on ta oma plaanides kindel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 270 korda, sh täna 1)