Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et satud täna suhtlema inimesega, kes sulle tõsiselt närvidele käib. Ürita siiski rahulikuks jääda.
SÕNN – Oled täna natuke hajevil. Võimalikud on pettused finantsvaldkonnas. Püüa end mitte lõdvaks lasta.
KAKSIKUD – Täna võiksid palvetada või mediteerida. Äritegevuseks ei sobi tänane päev üldse. Püüa hoiduda nii füüsilisest kui ka vaimsest vägivallast.
VÄHK – Päev täis kirge ja romantikat! Kui sul on kellegi vastu salajased tunded, siis julged täna neid ka välja näidata.
LÕVI – Sul tekivad täna uued ideed ja soov neid kohe ka rakendada. Tunned suurt rahuldust, kui saad midagi põnevat ette võtta.
NEITSI – Püüa vältida oma kohustustest loobumist ja ära lao neid teiste kaela. Hoia madalat profiili, see on lõppkokkuvõttes sulle endale kasulik.
KAALUD – Võimalik, et oled täna sunnitud mõne juba ammu kavandatud ettevõtmise ära jätma. Ole valmis igasugusteks ootamatusteks!
SKORPION – Täna on ideaalne päev alustada mõne uue hobi või huvitava trenniga. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini ja elukommete parandamise vastu.
AMBUR – Tõenäoliselt langeb sulle täna suurem koormus kui tavaliselt. Võimalik, et keegi püüab oma kohustusi sinu kaela veeretada.
KALJUKITS – Täna köidab sind eelkõige süstemaatiline tegevus. Püüad luua oma elus korda ja korrapära.
VEEVALAJA –  Sinu ego on täna tavalisest haavatavam ja seetõttu kipud endale ette kujutama, et sinust ei peeta piisavalt lugu.
KALAD – Tunned vajadust end arendada ja oled valmis selleks ka mõningaid samme astuma. See on sinu jaoks uute ideede aeg.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 127 korda, sh täna 1)