Mida toob aasta 2014? (TÄISMAHUS) (8)

Mida toob aasta 2014?

ET PÄEV SUJUKS: astroloog Edda Paukson annab nõu, mida arvestada, et suhted laabuksid nii tööl kui kodus. Foto: erakogu

Me kõik ootame rahulikku, sujuvat ja edukat aastat. Selle teostumiseks saame paljugi ise ära teha.

Eelkõige oleks vajalik õppida endast lugu pidama, sel juhul peavad ka teised meist lugu. Et aasta kulgeks nii, et oleks vähem segadusi ja suhted laabuksid nii tööl kui ka kodus, annan kõigile mõned nõuanded, mida oleks mõistlik kaaluda ja võimalusel ka arvestada. Peaksime oskama kõige muu kõrvalt jätta vaba aega, et võiksime suhelda sõprade ja lähikondsetega, mida me ajapuudusel pole pikka aega teinud. Me tahame kõik ju vaheldust, puhkust kõigest rutiinsest.

Kõige tähtsam oleks jälgida, millises sodiaagimärgis liigub Kuu, sest meie lähim taevakeha mõjutab meid kõiki küllaltki tugevalt. Selleks oleks hea lugeda minu raamatust peatükki “Kuu mõju inimpsüühikale”. Ja kui seal toodud nõuandeid veidikenegi järgite, sujub päev just selliselt nagu olete soovinud, eriti kui teil on mõni tähtis kohtumine, tööläbirääkimine, kohtumine mõne sõbraga või ka kodustega suheldes. Kuu asukoha leiate kerge vaevaga “Astroloogilise abimehe” kalendaarsest osast. Järgmisena soovitaksin kindlasti arvestada kolme perioodi, mil Merkuur liigub näiliselt tagurpidi. Võimalusel märkige need ajad endale töökalendrisse. Ajad, mil see nii on, leiate “Astroloogilise abimehe” leheküljelt 20.

Kui leiate veel aega heita pilk päeva nõuannetele ja prognoosile eluvaldkondade kaupa (lk 168–185), on garanteeritud, et olete teinud juba palju, et teie aasta kujuneks edukamaks ja rõõmsamaks.

30. jaanuaril kl 23.40 algab sinise puuhobuse aasta. Sel päeval võiks teie riietuses olla midagi sinist.

Vaatame siis nüüd lühidalt, mida on planeetidel iga märgi esindajatele pakkuda ja millega peaksime arvestama oma igapäevaste otsuste kujundamisel.

 

Jäär

Sel aastal pöörate oma kodule ja läbisaamisele vanematega suurt rõhku, eriti juuli keskpaigani. Võimalik on ka elukoha vahetus. Kodustega on suhted soojad ja igati head.

Alates juuli teisest poolest muutute avatumaks, seltskondlikumaks, pühendute rohkem oma lastele ning olete siiralt huvitatud nende valikutest, kui nad on juba piisavalt suured. Ka muudest seltskondlikest üritustest võtate aktiivsemalt osa. Ehk hakkate tõsisemalt tegelema spordiga.

Töös ja karjääris ootab teid küllaltki keeruline aasta, sest Uraani paiknemine Jäära märgis teeb teid ennast rahutuks. Võimalik, et olete praegusest tööst tüdinenud, kuna teie ambitsioonikus on kasvanud. Samas ei pruugi tööotsingud vilja kanda, sest te ei oska päris reaalselt hinnata uue ametikoha hüvesid ega puudusi. Üsna tõenäoliselt võib teile aga tulla soodne pakkumine mõne kõrgemal positsioonil oleva inimese poolt. Siiski peate ka sel juhul ettepanekut tõsiselt kaaluma, kuna valitseb oht, et teist saab vaid ettur poliitilisel malelaual.

Mõistlik oleks sel aastal praegusele tööandjale truuks jääda, kui see vähegi võimalik on. Töökaaslastega on suhted igati normaalsed. Tõsi, kui olete juhtumisi juhtivtöötaja, võite teha oma firmas suuri muudatusi ning need võivad igati soodustada ettevõtte äritegevust.

Kui töökoha vahetus on paratamatu, eelneb sellele mõningane pingutus täiendõppe või kursuste näol. Mis aga puudutab õppimist, siis paljud Jäärad, olenemata nende vanusest, on väga õpihimulised. Ehk õpite hoopis juurde uue eriala, seejuures õpingute alustamiseks on parim aeg septembrist kuni aasta lõpuni.

Isegi sel juhul, kui teie töös ei ole muudatusi ette näha, ihkate siiski oma ellu midagi          uut ja huvitavat. Hall ja rutiinne elu väsitab teid. Teid võib innustada sportimine, mõne uue hobiga tegelemine. Võimalik, et aasta jooksul uueneb teie sõpruskond. Olete otsija ning kõik uus teie ümber võlub teid.

Aasta jooksul võib teil tekkida võimalus tõsisemalt tegeleda kinnisvaraga, seda kas juurde soetada või olemasolevat hea hinnaga maha müüa. Ärilisi tehinguid sooritades mõtlete õnneks kõik eelnevalt läbi, nii et dokumentide vormistamisel ei tule ebameeldivaid üllatusi.

Vägagi reaalne on päranduse saamine mõnelt meesisikult.

Rahaline seis aasta jooksul on küllaltki stabiilne. Mais ja juunis olete nutikas lisaraha tekitamisel, ühe võimalusena pakub seda tasuv lisatöö. Võimalik, et saate ka palgakõrgendust. Laenudest peaksite sel aastal eemale hoidma.

Välisreise sel aastal ei ole kuigi palju ja enamasti on need tööreisid. Kõige tõenäosem on reisida aasta viimases kuus. Aasta vältel peate olema igas eluvaldkonnas seaduskuulekas, ühtegi kahtlase taustaga tehingut ei tohi te ette võtta.

Teie läbisaamine kaaslastega on küllaltki pingeline kuni juuli lõpuni, on need siis töösuhted või eraelu. Eriti oma abikaasaga suhtlemisel peaksite eelkõige ennast kontrollima, sest tülid võivad tulla armukadedusest, teravuste ütlemistest või raha pinnal. Alates augustist muutuvad suhted paremaks ning seepärast ei maksa kiireid ja samas mõtlematuid otsuseid teha.

Kui olete üksik, võite leida sügiskuudel endale meeldiva kaaslase. Sel ajal võib alata ka uus töösuhe.

Tervis on hea. Pigem võib teile muret teha mõne sugulase tervis ja võimalik, et aasta jooksul peate kedagi neist haiglas külastama. Poolest aastast kuni septembrini vältige külmetamist. Pingelisel eluperioodil võib esineda seedehäireid.

 

Sõnn

Sel aastal võite julgelt oma muredega pöörduda sõprade poole. Tõenäoliselt abistate üksteist meelsasti, seda eriti jaanuaris, märtsis ja aprillis. Olge valmis kohtuma ka uue sõbraga, saatus sillutab teile selleks teed.

Teie abielus on sel aastal jaheduse aeg. Tunnete, et pereelu tüütab teid oma kohustustega ja sellest ka tunnete külmumine. Olete partneri suhtes kriitiline, tusatsete ning teie tuju pole just kiita. Ilmselge, et mossitav kaasa võib ka teie teisepoole kannatuse lõpuks viimse piirini viia. Tõsi, olete ka enda suhtes kriitiline, kuid selline üksteisest kaugenemine võib viia isegi abielu katkemiseni. Ehk vajate päästerõngana koguni asjaliku abielunõustaja abi. Üheks võimaluseks on aeg maha võtta ja omavahel probleemid selgeks rääkida, mõistlik on seda teha kas oktoobris või novembris. Võimalik, et üheks lahkhelide ja kriisiolukordade põhjuseks on rahateemad. Sel aastal ei oleks siiski mõistlik kooselu lahutada, sest tekkinud lahkhelid hajuvad nagunii – paljud neist on tingitud tööväsimusest.

Oma kodule, kodustele ja vanematele pühendute poolest juulist kuni aasta lõpuni. Võimalik, et tekib soov midagi ümber kujundada, ehitada, kaunimaks muuta. Sel ajal naudite kodus viibimist ja ka sõprade võõrustamist. Lastega tegelete piisavalt palju ning nende edusammud rõõmustavad teid.

Töös ja karjääris on aasta suhteliselt rahulik ja muutusteta. Te võite küll aeg-ajalt olla tüdinenud igapäeva rutiinsetest ülesannetest, kuid teie kohusetunne ei lase teil midagi olulist tegemata jätta. Aasta jooksul tekib teil korduvalt väärt ideid, mis oleksid teile isiklikus plaanis ja ka firmale tulutõotavad, kuid kahjuks nende elluviimisel põrkute takistustele. Kas ei pöörata teie väärt mõtetele piisavat tähelepanu või keegi töötab teile suisa vastu. Ainuke soodne aeg nende eest võidelda on juuli lõpust kuni poole septembrini.

Ka tööalased suhted on pigem pingelised kui sõbralikud. Kui teil siiski tekib soov oma töös või karjääris midagi muuta, siis on sel aastal soodne võimalus õpinguid kas alustada või neid jätkata. Uisapäisa te seda ei tee ning teate väga täpselt, millise koolituse või eriala kasuks otsustada. Õpingud kulgevad edukalt, sest võtate asja täie tõsiduse ja kohusetundega.

Teie rahaline seis on aasta jooksul igati soodne. Eriti head ajad lisaraha teenimiseks on mai ja juuni keskpaik kuni poole juulini. Väga võimalik, et ka mõne hobiga tegelemine hakkab teile raha sisse tooma – kirjutamine, fotograafia, arvutitöö.

Augustis tekib teis soov lõbutseda, käia kultuuriüritustel, reisida. Ka väike flirt ja armumäng kuuluvad asja juurde. Kui olete juhtumisi üksik, võite sel aastal eriti nendel kuudel sügavalt armuda. Nii mõnegi Sõnni peresse on tänavu oodata järelkasvu.

Teie tervis on hea, kui mitte arvestada mõningaid külmetushaigusi ja füüsilisest väsimusest tingitud kaelavalusid. Kuni juuli lõpuni ei tohiks ette võtta riskantseid töid, ka sportimisel tasub jälgida elementaarseid turvanõudeid, oht ennast vigastada on tavalisest kõrgem. Ka mõni ammune krooniline tõbi võib üle pika aja endast tunda anda. Sel juhul oleks mõistlik teha korralik arstlik kontroll.

 

Kaksikud         

Sel aastal on esikohal teie suhted sõpradega. Võimalik, et leiate uusi ja huvitavaid sõpru, kes teid paljus toetavad ning teile õiged suunad kätte näitavad. Võib juhtuda, et nende kaudu leiate üllatuslikult ka mõne huvitava ja tasuva töö. Tänu sõpradele vabanete pingetest ja muutute tasakaalukamaks. Veedate üheskoos sisukalt aega ning pole sugugi välistatud ühise rühmituse loomine või mõne heategevusühinguga liitumine. Võimalik, et sellega seoses on ka välisreise eksootilistesse paikadesse. Soodsaid pakkumisi reisimiseks võib tulla juba jaanuari teisel poolel, märtsis ja aprilli esimeses kolmandikus.

Juulist kuni aasta lõpuni annab õnneplaneet Jupiter teile soovi oma kodus nokitseda, seda kaunimaks muuta. Ehk soetate isegi uue kodu. Veedate palju aega oma kodu kaunistamise või uue kodu loomisega. Kindlasti tunnete suurt naudingut ka aiatöödest, aia rajamisest või ka kujundamisest. Kodustega läbisaamine on suurepärane. Ehk abistate oma vanemaid ja nemad teid.

Oma lastele pühendate kõige enam aega septembris, oktoobris ja novembris. Suhted abikaasaga on sel aastal igati head, võimalik, et veedate romantilisi hetki või teete meeleolukaid väljasõite loodusesse. Ühiselt veedetud kõrghetked jäävad ajavahemikku 15. november – detsember. Ehk sõidate koguni soojale maale, et suve pikendada.

Kaksikutele on see aasta töös ja karjääris väga keeruline ja kohati isegi raske. Kui olete loominguline töötaja, võib aasta ehk pisut sujuvam olla, kuid kui olete kontoritöötaja, arvuti- või mis tahes muu konkreetse töö esindaja, on aasta probleemiderohke.

Asi on nimelt selles, et te olete oma töös hajameelne, raske on keskenduda millelegi konkreetsele, kohusetunne on nõrgavõitu, tüdinete ja väsite kergesti. Olukorra teeb keerukamaks seegi, et esineb möödarääkimisi ning nii mõnigi töö saab tehtud vigadega või hoopis valesti. Valitseb oht, et ülemused leiavad, et teie töökoha võib kaotada. Ka töökaaslastega on suhted pingelised või jahedad. Te ei võta osa ühistest ettevõtmistest, kapseldute liialt endasse või tunnete isiklikult puudutatuna iga pisemagi kriitilise ütluse peale. Väga võimalik, et lahkute ise töölt, kuid arvestama peate sellega, et uue töökoha leidmine sellel aastal kujuneb üsna raskeks.

Veidi realistlikum olete veebruari esimesel poolel, märtsi lõpus, aprillist kuni mai alguseni. Kui teil on soovi, saate sellel ajal üht-teist olulist heastada ning suhteid töökaaslastega parandada. Ka uue koha otsimiseks on need ajad soodsad.

Raha pärast muretsete liialt, kuigi mingit tõsisemat puudust teil selles suhtes pole.          Kuni 16. juulini liigub Jupiter teie rahasektoris, nii et raha vähesuse üle kurtmine oleks kurjast. Mõistlik oleks hoiduda üleliigsest kulutamisest, kuid sellegipoolest suudate te raha isegi kõrvale panna. Eriti soodne aeg rahaseisu parandamiseks on juuni esimesed nädalad ja alates 16. juulist kuni 1. augustini. Sel ajal võite saada mõne preemia või autasu osaliseks, võimalik on koguni lotovõit.

Suuremat tähelepanu peaksite pöörama oma tervisele. Võimalik, et väsimusest või millestki muust annavad tunda mõned vanad terviseprobleemid, mis sedapuhku vajavad tõhusat arstlikku kontrolli. Kui olete vanemas eas, pöörake tähelepanu oma luudele ja liigestele. Vältige rasket füüsilist koormust, kuid mõõdukas sportimine tuleb ainult kasuks.

Kui tekib uuem terviseprobleem, ravige see kindlasti korralikult välja, olgu või tegemist tühise külmetushaigusega, iga asi kipub krooniliseks muutuma.

Samas on oht muretseda tervise pärast üleliia, midagi tõsist ei pruugi ollagi, kipute paljut ette kujutama. Ehk teeb teile hoopis muret teie vanemate tervis? Mõnda Kaksikute esindajat võib ehk kimbutada depressioon, kuid toetuge oma kodustele ja sõpradele ning te ei vajagi rahusteid.

Vähk

Vähkidel tuleb küllaltki raske aasta. Kui põrkute kokku esimeste probleemidega, siis ehk oleks õige aeg pöörduda mõne astroloogi poole, et koostada isiklik horoskoop, mis abistab teid nõuannetega, kuidas peaksite toimima keerulistes olukordades.

Partneriga on teie suhted igati normaalsed, kui mitte arvestada väikesi erimeelsusi, mis paratamatult käivad elu juurde. Võimalik, et leiate oma kallimaga võimaluse hakata mõnd ühisprojekti vedama, eriti kui olete keskealine. Kuni augusti keskpaigani on teie armuelu eriti soe ja romantiline. Omavahelisi ütlemisi ja pingeid võib ette tulla oktoobrikuu laupäevadel ja detsembri esimesel nädalal. Olete ka ise liialt emotsionaalne ja kohati näitate välja armukadedust, enamasti küll ilma igasuguse põhjuseta.

Lõbustustest ja seltskonnast te sel aastal ei ole eriti huvitatud. Pigem tahate omaette olla ning mõelda elu üle järele. Võimalik, et suhtlete sel aastal meeleldi endast märksa vanemate inimestega, ammutades nende elukogemusi. Muutke pisut oma eluviisi, sest päris urgu tõmbumine ei ole õige moodus oma aastat huvitavamaks elada. Kui teid ikka seltskonda kutsutakse, minge ja nautige seda võimalust. Ka erinevad kultuuriüritused ja reisimised avardavad teie silmaringi. Kindlasti loete sel aastal varasemast rohkem, otsekui püüdes tasa teha vahepeal kaotatut. Võite otsustada pühenduda just nüüd oma keha treenimisele suuremat tähelepanu.

Lastega suhtlete just nii palju, kui hädapärast vaja. Samas olete kogu aeg mures nende ettevõtmiste pärast. Kipute lapsevanemana olema liiga range ja maha tegema nii mõnegi nende kavatsuse ja ettevõtmise. Usaldage oma lapsi, nad on oma vanemaid väärt. Andke neile rohkem vabadust ise otsustada ning pidage lugu nende tõekspidamistest. Vastasel korral võite kaotada nendega usaldusliku läbisaamise. Kui jätkate ülikriitilisel lainel, valitseb oht, et teie suhted pingestuvad veelgi ning nad hakkavad vältima teiega kohtumisi.

Eriliselt suured muutused on teie töös ja karjääris. Kõik, mis selles liinis saab teie elu segi paisata, sajab kaela ootamatult ning te olete võimetu otsustama, mis edasi teha. Võimalik, et mingi tõsise põhjuseta vahetate töökohta. Teie puhul sel aastal on see ehk isegi hea. Mõtisklege, ehk ongi vana ametikoht hakanud piirama teie võimalusi ja arengut. Võimalik, et Uraani seis puhastab teie senist elu uuteks võimalusteks ning tõstab ärivaistu. Olete ehk isegi mõelnud uuele ametialasele väljundile, kuid ei ole tihanud ise selles suunas liikuma hakata. Arvestage, et uue töökoha otsingul ei pruugi esimesel katsel kõik õnnestuda, kuid mõne aja möödudes õnnestub teil saada endale selline töökoht, millest unistaksid paljud.

Parema tulemuse nimel tuleb teil end erialaselt täiendada, välistatud pole ka hoopis uue eriala omandamine. Elu pakub teile väljakutseid ning teil pole vähimatki põhjust neist kõrvale hoiduda. Peaasi, et te ei lööks endas kõhklema kõigi nende ootamatute katsumuste ees. On üsna tõenäoline, et ootamatult võite saada mõne uue ja huvitava pakkumise. Ükskõik kui võimatuna see teile ka ei tunduks, kaaluge igal juhul positiivset vastust. Häid tööpakkumisi on oodata aprillis või mais.

Oma rahalise seisuga võite sel aastal igati rahul olla. Kindlasti on teil hädapärased säästud, et mõnda aega toime tulla ka sel juhul, kui teenistuses tuleb vahe sisse. Vähina saate suurepäraselt raha säästmisega hakkama. Seda enam, et Jupiter, külluse planeet, liigub teie rahasektoris poolest juulist kuni aasta lõpuni, mis kahtlemata toob teile raha sisse, seda mitmel erineval moel. Isegi loteriivõit pole välistatud, võimalik on ka soliidse lisaraha teenimine. Teie puhul ei kehti hoiatus, et mõtlematult kulutada ei maksa – igal juhul oskate raha hoida, te olete loomult koguja.

Tervis on teil igati hea, kuid ärge pange seda mõtlematusega proovile. Iseenda suhtes peaksite jälgiv olema septembri teisest poolest kuni oktoobri lõpuni. Hoiduge külmetamisest ja suurte raskuste tõstmisest, võite saada mõne trauma. Ka sportides tasub vältida liigseid riske.

 

Lõvi

Tähtsaim on tänavu teile teie kodu ja suhted kodustega, sealhulgas vanematega. Olete kohusetundlik, abistate üksteist kus vaja, annate head nõu, kuigi eriti hingelised need koos veedetud hetked pole. Kaldute rohkem praktilisusele ja asjalikkusele.

Võimalik, et juba eelmisel aastal hakkasite oma kodus muudatusi tegema ja nüüd jätkate alustatut veelgi põhjalikumalt. Kas võtate ette suurema remondi, uuendate mööblit, teete mõne juurdeehituse, kujundate oma koduaeda.

Nii mõnigi Lõvi võib alustada suisa uue maja ehitamist. Kulutate oma elutingimuste parandamiseks palju energiat ja raha, kuid tunnete sellest ka suurt rahuldust. Kui olete mees,          püüate võimalikult palju oma kätega teha. Naine-Lõvi seevastu kujundab iluaeda või siseruume. Hea on see, et te oskate sel aastal võimalikult väikeste kulutustega kõik vajaminevad tööd ära teha.

Suhted partneriga on rahulikud ja kulgevad üksmeeles. Võimalik, et tegelete mõlemad oma lemmikhobidega ning ei püüagi teineteise vabadusi mingil moel piirata. Võite isegi eraldi seltskonnas viibida, sest mitte kõiges ei kattu teie huvid.

Koos tegutsete ja arutlete aktuaalsetel teemadel jaanuarist kuni aprilli esimese nädalani. Siis tekib teil tahtmine midagi ühiselt ette võtta ja oma elus muuta. Suhtlete rohkem mõne teise pere või sõpradega. Ainuke aeg aasta jooksul, kus kipute omavahel vaidlema ning isegi tülitsema, on detsember.

Suhted lastega on igati meeldivad ja vabad. Te ei sekku liialt nende tegemistesse. Veidi pingeid võib ette tulla septembri teisel poolel ja oktoobris. Tore on see, et suurte ehitamiste kõrval leiate aega ka suhtlemiseks, sõpradega pidude pidamiseks, tervisespordiga tegelemiseks ja võtta osa kultuuriüritustest.

Töös ja karjääris suuri muudatusi ei ole oodata. Olete kohusetundlik, täpne oma ametis. Kuna tööd on palju, vajate regulaarseid puhkehetki, et endale lubada midagi mõnusat.

Veidi rohkem siblimist ja värskeid töiseid tuuli on oodata aprilli lõpust kuni juuni lõpuni. Selle aja möödudes võiks ehk planeerida puhkuse ja ette võtta üks ilus reis.

Ka rahalised seisud on stabiilsed. Te ei kipu liiga palju kulutama, kuid samas ei jäta end millestki ka ilma. Kui tekib vajadus raha juurde teenida, siis selleks on head ajad augusti teine pool ja september. Võimalik, et keegi pakub teile sel ajal mõne lisatöö, mis teid ka igati rahuldab. Kui teil peaks sel aastal ette tulema mõni kinnisvaratehing, võtke nõuandja, ise ei pruugi te kõike õigesti hinnata, eelkõige tuleks vältida pärandustülisid.

Ka tervis ei vea teid alt. Olete optimistlik ning nii mõnestki väiksemast hädast saate jagu oma mõtlemise ja tahtejõuga. Veidike vastuvõtlikum olete põletikulistele protsessidele ja külmetustele oktoobri lõpust kuni detsembri alguseni. Vältige ka raskeid füüsilisi pingutusi, teie selg võib tunda anda, ka traumade ohtu ei maksa alahinnata.

Neitsi

Teie kodune elu kulgeb sel aastal ilma suuremate muudatusteta. Kodustega suhtlemine on pingevaba ja sundimatu. Eriti suuri ümberkorraldusi te oma majapidamises ette ei võta. Loomulikult võivad ette tulla pisiremondi vajadused, kuid sellega saate sujuvalt hakkama.

Kinnisvaratehinguteks pole aasta soodne, sest võib esile kerkida ootamatuid takistusi või satute teile mittesobiva objekti otsa. Nii et vaevalt te sel aastal uut kodu muretsema hakkate.

Suhted abikaasaga kipuvad sel aastal olema veidi segasevõitu. Te nagu ei saaks teineteisest õigesti aru. Esineb väikseid valesid ja rääkimata jätmisi. Samas te mõlemad vajate rohkem kui kunagi varem hellust, õrnust ja romantikat, kuid te ei oska või ei taha seda välja näidata. Õnnetuseks ei kipu te tekkinud probleeme omavahel arutama. Kui soovite, et teie kooselu aktiivsemaks ja säravamaks muutuks, peaksite partneri suhtes olema avatum ja hoolivust üles näitama. Parim aeg armuliine tugevdada on veebruari teises pooles, märtsi lõpus ja aprillis.

Teie aasta kujuneb kiireks ja tegusaks, kui te ise kaasa aitate ja oma aega oskuslikult planeerite ning suudate õigeid otsuseid teha. Teie töö ja karjäär on muudatusterohke. Võimalik, et vahetate töökohta või olete sunnitud seda tegema. On ka perioode, kus olude tõttu olete lausa töötu. Neitsile omaselt hakkate kohe muretsema ning võite vastu võtta esimese pakkumise, mis tõotab teile teenistust. Peate siiski tõsisemalt kaaluma teisigi võimalusi, mis teie jaoks see kõige õigem on. Kui olete firma juht, siis ei oleks liigne kasutada mõne eksperdi abi. Ka teie puhul on võimalus midagi uut juurde õppida, olenemata teie enda vanusest.

Töö otsimiseks ja ka vahetamiseks on kõige soodsamad ajad alates 7. maist kuni mai lõpuni ning 17. juunist 13. juulini. Aasta algusest kuni juuli lõpuni olete ise üliaktiivne teenistuse otsimisel ning võimalik, et sel ajal avaneb ka soodne võimalus ametisse saada.

Sel aastal tekib teil soov rohkem end kultuuriliselt harida, võtate osa kõikvõimalikest üritustest, mis teie silmaringi avardavad. Eriti aktiivne olete 5. märtsini ja oktoobri teisest poolest kuni aasta lõpuni.

Kuni juulikuuni on väga suureks toeks ja abiks teie sõbrad. Usaldage neid ja suhelge nendega tihedamini. Vajadusel abistate neidki. Üsna tõenäoline, et mõnega neist alustate ühist projekti või suundute välisreisile.

Raha võib jõuda teieni ka ringiga, partneri kaudu, see laseb teil rahulikult ära elada. Väljaminekud tuleks sel ajal kontrolli alla võtta. Kuna teenimise võimalused on hüplikud, siis loomulikult olete aasta teisel poolel mures oma sissetulekute pärast. Samas oskate ka säästa ja te ei tee liigseid kulutusi. Hakkama saate igal juhul. Võimalik, et lisateenimise võimalus kukub teile sülle hetkel, kui olete igasuguse lootuse kaotanud, see võib juhtuda septembrist kuni novembrini. Aeg-ajalt võiksite kätt proovida loteriis.

Tervis on terve aasta vältel stabiilne, kui mitte arvestada närvilisusest tingitud lühiajalisi seedehäireid.

Kui peaksite sellel aastal armuma, võib sellel olla saatuslik tähendus. Võimalikud on ka mõned kõrgelennulised flirtimised, mis toidavad teie hinge.

 

Kaalud                     

Kui olete kavatsenud sel aastal õppima asuda või ennast mõnel kursusel täiendada, siis selleks on parimad ajad mais, juunis ja juulis.

Olemasolevates suhetes on veidi mahedamad ajad aprillis ja mais, sel ajal võtke südameasjaks abielu päästa ning klaarige oma arved rahulikult. Ehk leiate endalegi üllatuslikult, et armastate endiselt teineteist. Uste paugutamise ja riidlemisega ei jõua te kuskile ning sel aastal ei ole küll õige aeg toimivat kooselu katkestada.

Muide, üheks riiu põhjuseks võivad olla ka rahaasjad ja ega armukadeduski suhteid paranda.

Kodune elu on üldiselt rahuldav. Koduste ja vanematega suhtlete regulaarselt, läbisaamine on igati hea. Lastega oskate hästi läbi saada ning ei piira nende tegemisi ega vabadust pühenduda oma hobidele, eriti kui nad on täisealised.

Samas võib teil ette tulla kinnisvara ostu ja müüki, need tehingud sujuvad tõrgeteta ja teie kasuks. Väga võimalik, et ostate uue või vahetate olemasoleva kodu teise vastu.

Võimalikult palju aega veedate kodus ja selle hubasemaks muutmiseks. Kui teil on aed, siis on see kindlasti ilus ja aina ilusamaks see teie kätetööna muutub.

Suhtlemisel olete sel aastal aktiivne, ent sõltumatu. Sõpradega veedate ohtralt vaba aega, võimalik, et loote kontaktid mõne uue ja huvitava inimesega, seda eriti aasta teisel poolel. Abistate üksteist ning üheskoos võtate ette huvitavaid üritusi ja reise. Uus sõber võib olla ka vastassoost ja vanuselt teist erinev.

Kõige suuremaks probleemiks sel aastal on suhted elukaaslasega. Teie omavahelist läbisaamist võib võrrelda Ameerika mägedega. Iial ei või teada, mille pärast tekib vaidlus või riid. Käitute ise tihtipeale mõtlematult, õhutades sellega tüli. Leppimised vahelduvad tülide ja solvumistega, väsitav kassi-hiiremäng kestab terve aasta.

Kui sel aastal tabab teid suur armumine ja teis tekib soov abielluda, peaksite võtma mõtlemisaega, liiati kui teie kuum tunne sai alguse saatuslikul kohtumisel ja südamete sulamine toimus hetkega. Praegune partner võib osutuda väga erinevaks kõikidest eelmistest silmarõõmudest.

Teil on oodata kirevat ja sündmusterohket aastat. Tööl ja karjääris sujub kõik kenasti. Olete oma eluga rahul. Võimalik, et saate koguni palgakõrgendust. Ülemustega on suhted head. Kui olete ise juht, siis hoolitsete oma alluvate heaolu eest. Kuni 17. juulini on eriti hea aeg eneseteostuseks ja karjääri tegemiseks, aga ka töö otsimiseks ning kui vaja, ka vahetamiseks.

Lisaks muule on suhted töökaaslastega igati soojad ja sõbralikud. Võite loota ka tõusu ametiredelil. Aasta teine pool sujub rahulikumalt, kuid suuremaid muudatusi ei toimu. Võimalik, et ees ootavad tööalased lähetused, koolitused.

Raha pärast kipute liigselt muretsema. Teile võib südamevalu tekitada pangalaen või olete kulutanud rohkem, kui oleksite tahtnud. Liigne mõtlemine raha peale ei tule kasuks, sest see tekitab masendust ja süütunnet. Tegelikult otseseks muretsemiseks põhjust pole, sest ka sel juhul, kui raha ei laeku teie pangakontole nii palju kui teie seda ideaalis sooviksite, on teil siiski stabiilne ja arvestatav igakuine sissetulek.

Tervis on veidi muutlik, olete nakkustele vastuvõtlikum kui tavaliselt. Kipute ka endale hädasid külge mõtlema, kui kuskilt valutab veidi. Samas, kui teil on tõesti mõni kaebus, võib see osutuda raskesti diagnoositavaks ning alati ei pruugigi rasket tõbe olla. Arvestada tuleb ka sellega, et sel aastal olete uutele ravimitele tundlikum ja võib esineda allergiat. Medikamentidega ei maksa omapäi eksperimenteerida. Iga uue ravimi puhul paluge arstil teha tundlikkuse test.

 

Skorpion

Tegelikult on see paljuski teie võimaluste aasta, kuid te peate selleks tublisti pingutama, et eesmärgini jõuda. Suhtlemisel töökaaslastega on probleeme. Võite olla mässumeelne, kui mõni tööülesanne tundub teile mõttetuna. Peate oma käitumise kontrolli alla võtma, et mitte rikkuda oma töösuhteid. Kipute vahel võimatut nõudma, eriti, kui olete ülemus. Te küll ei tunnista seda endale, kuid teie käitumine on tihtipeale ettearvamatu.

Töös ja karjääris sujub üldjoontes kõik rahulikult ning sissekäidud rada pidi kuni poole juulini. Mingeid suuri muutusi pole ette näha. Lõpetate pooleliolevad tööd ning teie kohusetunnet hinnatakse. Alates poolest juulist tekib teil võimalus käivitada uus suur projekt, mida te varem pole mingitel põhjustel teha saanud. Tegu võib olla oma firma loomisega või ametialase tõusuga praeguses firmas. Kõik see, mida momendil alustate, jääb teie ellu pikaks ajaks. Suuri kasumeid pole kiirelt oodata, kuid samas on majandustegevus pidevalt kenas plussis.

Saturn liigub terve aasta teie märgis, see seab teile päris suured nõuded. Võimalik, et tunnete end pinge all olevat. Olenevalt teie natuurist, kuidas te oskate struktuuride loomise planeedi Saturni nõudmisi täita, kujuneb ka teie elu. Kahtlemata tunnete, et aasta on raske, eriti sel juhul, kui tõmbute endasse ega usalda oma intuitsiooni. Halvim variant oleks see, kui te kaotate usu iseendasse ning alahindate oma võimeid.

Teie rahaline seis on sel aastal igati rahuldav, muretsemiseks pole vähimatki põhjust. Kui teil siiski raha napib, siis hea võimalus lisaraha teenida avaneb septembris ja kestab kuni aasta lõpuni. Kui alustasite mõne uue tööga, siis nüüd võivad esimesed tulemused endast märku anda. Võite koguni preemiat saada või võidate arvestatava summa loteriiga.

Oma eraelus kipute olema liiga tõsine ja kriitiline, hea tuju ja lahke meel oleksid teid just nagu jäädavalt maha jätnud. Põhjuseks on see, et te ei oska tööd eraelust lahus hoida ja nii vaevletegi pideva süütunde all.

Sel aastal on teil hea kontakt ja läbisaamine oma lähemate sugulastega ja sõbrunete naabritega. Üksteise toetamine on teie jaoks lausa eluvajadus, heategevus on teie südameasi. Võimalik, et veedate üheskoos mõnusalt aega või organiseerite meeleolukaid pereüritusi.

Teie kodune elu on rahulik, saate kaasaga omavahel hästi läbi. Kontaktid vanematega on head. Suuri muudatusi te oma koduses keskkonnas ette ei võta. Aasta viimases kuus võib ette tulla nii vaidlusi kui ka riidusid, kuid õnneks need ei kesta kaua, kui suudate oma käitumist kontrolli all hoida.

Lastega on teil ülitugev side. Võimalik, et nad puistavad iga väiksema mure ja rõõmu korral teile südant. Te olete neile väga vajalik, teie soovitustega arvestatakse. Kui lapsed on veel väikesed, siis veedate meelsasti aega nendega koos mängides või midagi üheskoos meisterdades. Ärge unustage muinasjutte!

Sel aastal sisustate oma vaba aega peamiselt muusikat kuulates, kunstinäitustel käies või teatrit külastades. Ilmselt tajute, et sellise tõsise aasta juurde kuulub sedasorti lõdvestumine. Kaaslaseks võite võtta oma sõpru, lapsi, pereliikmeid. Kuid pole harvad need juhud, kus te päris üksi naudite ilusaid kunste.

Aasta esimesel poolel võib teil tekkida soov end täiendada või minna suisa mõnd uut eriala õppima. Võib juhtuda, et seoses õpingute või ka tööga on sel aastal mitmeid huvitavaid välisreise.

Oma elukaaslasega on suhted igati meeldivad, kuid mitte eriti aktiivsed. Sära ja romantikat oleks teie kahe ellu juurde vaja. Parim aeg on selleks südasuvi. Ehk võtate just siis aega puhkamiseks ning veedate romantilise kuu, käsi käes ja süda südames. Kindlasti vajate te mõlemad pingete maandamist ja suhte värskendamist.

Teie tervis on muutlik, eriti siis, kui te endale tööga liiga teete. Võib esineda peavalusid, vereringehäireid. Kui tervis streigib, võiksite ette võtta arstliku kontrolli. Käige regulaarselt hambaarsti juures.

 

Ambur

Amburitel on oodata küllaltki tavapärast aastat. Oleneb teist endast, kuidas oskate sellesse värvi ja aktiivsust sisse põimida. Teie töös ja karjääris sujub kõik endistviisi. Väga võimalik, et otsite küll uusi väljakutseid, kuid erilisi võimalusi selleks pole antud. Kui olete ise aktiivne, siis kõige tõenäolisem aeg millegi uue otsimiseks on august-september. Üheks võimaluseks on ka ise töölt lahkuda, et elada pingevabalt. Pärast seda leiate endalegi ootamatult, et olete talitanud valesti ning hakkate paaniliselt otsima uut võimalust, et saada uuesti rakkesse.

Vabalt võite mõelda mõne uue eriala omandamisele või enesetäiendamisele praeguses firmas. Soodsaim aeg selleks on aasta algusest kuni juuli lõpuni. Kui te siiski lepite oma senise töökohaga, siis sellel perioodil tajute ka ise, et tippu jõudmiseni on teil veel piisavalt palju arenguruumi ning teid võidakse koguni edutada. Töökaaslastega läbisaamine on üksteisest lugupidav. Näidake üles mõistmist ja kannatlikku meelt, ärge võtke ette mõtlematuid samme.

Kui olete töötu, siis on aasta algus soodne aeg uue töökoha otsimisel. Võib juhtuda, et püsiv töökoht tekib ajutisest töösuhtest.

Teie rahaline seis on stabiilne, sest sel aastal oskate varasemast paremini oma rahaasju planeerida. Võite saada ootamatult suurema summa omanikuks alates oktoobri viimasest nädalast kuni detsembri 5. kuupäevani. Rahaõnn võib naeratada kas mõne preemia, palgakõrgenduse või loteriivõidu näol.

Aasta algusest kuni juuli keskpaigani võib teil tulla ette kinnisvaratehinguid. On need planeeritud või ootamatu loomuga, kulgevad need igal juhul sujuvalt ning toovad teile kasu. Õhus on ka päranduse saamise võimalus.

Siiski peaksite aasta vältel jälgima, et kõik teie arved ja maksud oleksid õigel ajal tasutud. Valitseb oht, et maksuametil tekib teie tegevuse vastu ebaterve huvi. Kõik on paremas korras, kui teie arveldamised on seadusega kooskõlas. Mingeid kõveraid teid ja slikerdamisi ei ole sel aastal mõistlik kasutada.

Tervis on teil sel aastal hea, kuid ärge seda proovile pange. Jälgige elementaarseid turvanõudeid, eriti kui tegelete mõne ekstreemse spordialaga. Oktoobris vältige külmetumist, märkamatult võite mõne viiruse külge saada või lööb välja mõni põletikuline protsess. Hoidke selga ja liigeseid, kusjuures oht endale liiga teha kehtib nii noortel kui eakamatel Amburitel.

 

Kaljukits

Väga soojad suhted on teil sel aastal oma pereliikmete ja lähisugulastega. Varasemaga võrreldes kohtute palju tihedamini ning need kohtumised on soojad ja üksteist toetavad. Ühised ettevõtmised liidavad ka võõramaks jäänud sugulasi omavahel ning teil on selles oluline osa.

Koduste ja oma vanematega käib suhtlemine tõusude ja mõõnadega. Aeg-ajalt võite olla nende suhtes täiest ettearvamatu, samas näitate üles hoolivust ja arusaamist. Teie hinges valitsevad vastuolulised tunded, sest tahaksite oma kodus korraldada mitmeid muudatusi, kuid teie plaanid on segased ning teil on raskusi leida vaba raha oma ideede elluviimiseks.

Kui te vaevuksite teisi pereliikmeid kuulda võtma ning nende nõuannetega arvestama, võiksite oma kodu tundmatuseni muuta. Ilmselt väga originaalseks. Teis võib tekkida äkkmõte oma elukohta parema vastu vahetada, selles mõttes võidakse teile teha ootamatu pakkumine, millest on raske ära öelda. Enne otsustavat sammu mõelge rahulikult ja arutlege kodustega.

Teie suhted lähipartneriga on romantilised ja soojad. Leiate aega kahekesi olemiseks, olete tähelepanelik kõikide tema soovide suhtes. Eriti ilusad on teie suhted kuni poole juulini. Kui olete üksik, võib teie ellu tekkida ilus armastus, mis võib viia abieluni.

Pole välistatud, et just sel suvel otsustate oma kallimaga ette võtta puhkusereisi mõnda eksootilisse riiki.

Lõbustustest te sel aastal eriti ei hooli, pealegi pole teil selle jaoks eriti aegagi. Oma vaimu värskendamiseks ja väikeseks lõõgastumiseks piisab teile täielikult oma sugulaste-tuttavate ringist.

Võimalik, et just nüüd tekib teil soov õppida mõnd võõrkeelt, seda oskust võib vaja minna teie töös, eriti kui on tegemist mõne eksootilisema keelega. Loomingulistel töötajatel pole raskusi leida keeleõppeks vaba aega.

Aasta tervikuna tuleb töine, produktiivne ja edukas. Pluuto liigub endiselt teie märgis, tehes soodsa seisu Saturniga, kes teatavasti on struktuuride looja. Tunnete endas palju suuremat energiat kui varasematel aastatel. Olete enesekindel, riskijulge ning olenemata teie vanusest, saavutate kõik, mida elult ootate. Aasta soosib eriti selliseid tegemisi, mida te varem pole tihanud ette võtta. Väga võimalik, et sel aastal toetavad teid teie sõbrad, kes teid otsustaval hetkel julgustavad. Märgid näitavad, et leiate uusi sõpru, kes on teist vanemad ja elukogemuse võrra rikkamad. Teil on vabadus luua väga mitmes eluvaldkonnas täiesti uued struktuurid, olla teerajaja ja õpetaja. Kõige aktiivsem olete oma tegemistes oktoobri lõpust kuni detsembri alguseni.

Töös ja karjääris võite aasta jooksul palju saavutada, kui teete seda pühendunult ega tagane püstitatud eesmärgist. Kui teil on oma firma, juhite seda kindlakäeliselt nagu kapten laeva. Te teate täpselt, mil moel edu saavutada. Kui olete palgatööline, siis saate suurepäraselt läbi oma töökaaslastega. Nad peavad teist lugu, te olete autoriteet.

Teie teenistus on korralik, kui te just ei ole otseselt seotud suurte projektidega, mille puhul valitseb oht, et tasu töö eest võib arvele laekuda suvalisel ajal. Samas, raha ei olegi sel aastal teile esmajärgulise tähtsusega. Alates juulist kuni aasta lõpuni võib teie palk suureneda. Igal juhul on nimetatud periood soodne aeg ülemusega vestluseks töölepingu osas. Aasta teisel poolel võib ette tulla ka kinnisvaratehinguid ja seda isegi teenimise eesmärgil.

Teie tervis on igati suurepärane. Seda enam, kui te tegelete tervisespordiga ning olete mõnest kahjulikust harjumusest suutnud kas just täielikult loobuda, kuid seda oluliselt vähendada. Kui tervis annab endast märku, tasub igal juhul arstil lasta ennast üle vaadata. Mais-juunis hoiduge külmetumast, sest häälepaelad ja bronhid võivad olla just sel aastaajal tundlikumad kui südatalvel. Ärge unustage hambaarsti!

 

Veevalaja           

Nagu alati, olete hea suhtleja ning seltskonnatäht, kuid lõbustustest ja pidudest te sel aastal eriti ei hooli, välja arvatud kultuurisündmused, millest te võimalikult sageli osa võtate. Oma laste ja lastelastega suhtlete parasjagu nii palju, kui hädapärast vaja, kuid erinevatele teatrietendustele ja näitusekülastustele võtate neid meelsasti kaasa.

Mingeid pikemaid reise te sel aastal ilmselt ette ei võta. Kui tekibki võimalus välisreisile minna, siis on see ilmselt tööga seotud.

Teie isiklik elu on sel aastal joones, saate partneriga omavahel hästi läbi. Eriti romantiliseks kujunevad suhted juuli teisest poolest ning ilus elu jätkub kuni aasta viimase päevani. Kui olete üksik, võite sel ajal leida endale unistuste-kaasa või kui teie abielu on muutunud tundetuks argipäevaks, siis nüüd on õige aeg seda suhet emotsionaalselt värskendada.

Oma lähikondlaste, sugulaste ja tuttavatega on suhted muutlikud ja aeg-ajalt isegi pingelised. Käitute ettearvamatult, kipute vaidlema ja emotsioonide tulvas võite koguni sõpradega tülli pöörata. Teis tekib põhjendamatu kartus, et kõik nad on teie vastu ning üritavad teie tegutsemisvabadust piirata. Küllap mõistate rahunedes, et teie kartus on asjatu ning tegelikult soovitakse teid teie valikutes aidata.

Oma kodus te sel aastal erilisi muudatusi ette võtta ei viitsi. Läbisaamine pereliikmete ja vanematega on rahumeelne ja lugupidav. Kui te siiski tahate uuendusi läbi viia ning suudate ka pereliikmed nõusse rääkida, on selleks sobivaim aega aprillist juunini.

Sel aastal peaksite arvestama, et teil on väga palju tööd. Suurem osa tegemisi on kahjuks rutiinsed ja igavavõitu. Selles mõttes tundub elu nagu seisev vesi – mitte mingeid erilisi muudatusi ei toimu. Tuim argipäev tekitab depressiooni ja väsimust ning võib teid lõpuks niikaugele viia, et te ise olete valmis töösuhet lõpetama. Pole üldse välistatud, et tööandja on huvitatud teist lahti saama, kuna te oma töökuse ja kohusetundega juba pikemat aega eriti ei hiilga.

Sellegipoolest, kui teil on tekkinud mõni geniaalne idee, mida ette võtta, ning varem pole selleks võimalust avanenud, oleks just nüüd hea võimalus luua oma firma, eriti veel, kui teil on toetajaid. Nendeks võivad olla teie sõbrad, vanemad või isegi lapsed. Kui olete kunstiinimene, võivad sissetulekud üsna kopsakad olla.

Kuid olge ettevaatlik, et kõik, mida te ette võtate, oleks korrektselt vormistatud ja hoolikalt läbi mõeldud. Liigne kiirustamine ei anna soovitud tulemusi. Kindlasti peate kõik momendid ka rahaliselt läbi kaaluma, sest teie rahaline seis on sel aastal tervikuna väga muutlik. Olete raha suhtes ükskõikne ning hajameelne selle väljaandmisel. Mingeid võlgu ei maksaks sel aastal juurde tekitada, ka ei tasu raha välja laenata. Kui te ei taha oma ellu lisaprobleeme, peaksite rahaga sel aastal täpsem olema. Keegi võib teid finantsküsimustes ära kasutada või lausa petta. Isegi vargused võivad sel aastal aset leida.

Teie tervis on kord parem, kord halvem. Aasta esimesel poolel on teil võimalik seda ise oluliselt parandada. Läbige tervisekontroll ja hakake rohkem mõtlema, kuidas oma tervist tugevdada, eriti, kui põete mõnd kroonilist haigust. Ilmselt muudate oma toitumisharjumusi ja ülikasulik oleks sel aastal tegeleda tervisespordiga, viibida võimalikult palju värskes õhus.

 

Kalad

Oma kodus võite sel aastal mägesid paigast liigutada. Päris kindlasti oskate kodu hüvanguks midagi ilusat välja mõelda. Lisaks geniaalsetele ideedele on teil külluslikult head maitset ja disainerisilma. Isegi olemasoleva mööbli oskate osavalt ümber paigutada, nii et terve pere jääb uuendustega rahule. Läbisaamine pereliikmetega on hea ja võimalik, et sel aastal võtate üheskoos midagi huvitavat ette. Kõne alla võivad tulla reisid lapsepõlvemaale, samuti teile oluliste sündmustega seotud paikade külastamine.

Lastega saate läbi ülihästi. Kui nad on väikesed või ehk on teil juba lapselapsed, hoiate neid suurima heameelega. Kuni juuli keskpaigani saate oma teismeliste lastega suurepärase hingelise kontakti. Nad usaldavad teile oma pisimuresid ning te oskate olla neile heaks kuulajaks ja nõustajaks. Aasta teisel poolel on teil nende jaoks vähem aega.

Aasta esimesel poolel külastate palju teatrit, kontserte, muuseume ja teisi kultuuriüritusi. Teie elustiil on muutunud tervislikumaks, seepärast meeldib teil vaba aega veeta tervisespordiga tegeledes. Kui olete üksik, võite armuda või tekib teil mõni meeldiv salasuhe.

Teie suhted partneriga on veatud, kui mitte arvestada seda, et võite vajada rohkem hellust ja õrnust kui tavaliselt. Teile võib tunduda, et teie armuelu on muutunud üksluiseks, selles puudub kirg ja iha. Suurepärane aeg suhete romantilisemaks muutmiseks on august ja september, kasutage seda aega, mis on teile kui taevane kingitus.

Neptuun liigub terve aasta teie enda märgis, see võimendab Kaladele omaseid jooni – tundlikkust, intuitsiooni, loomingulisust, hoolivust, samas ka illusoorsust ja hajameelsust. Reaalsustaju kipub olema nõrgavõitu.

Nii mõnedki Kalad võivad sel aastal teha elus kannapöörde ja otsustavad pühenduda õpingutele, on selleks siis kõrgkooli astumine või osalemine kursustel. Kui see nii peaks juhtuma, võtate õpinguid väga tõsiselt, kõik ülejäänu jääb paratamatult tagaplaanile. Hea on see, et teate väga täpselt, mida te õppida tahate, mis on teie elu eesmärk. Kuigi uus algus võib mitmes mõttes kujuneda raskeks, tulete omadega toime. Toetagu teid teadmine, et raskusi ei pea te üksi kandma, teil on tublid poolehoidjad.

Igas eluvaldkonnas peaksite sel aastal olema väga seaduskuulekas, pisemgi kõrvalekalle seadusest toob endaga ebameeldivused kaela.

Teie töösuhted ja karjäärivõimalused on sel aastal segasevõitu. Kui olete kunstnik, muusik, näitleja, siis on olukord üsna lootusrikas, kuid argisemate ametite esindajatel saab rutiin segavaks faktoriks. Et aastaga kuidagiviisi toime tulla, usaldage oma sõpru ja kuulake nende arvamusi. Väga mõjukad sõbrad võivad aidata teil isegi karjääriredelil tõusta, kui te pakutud abi vastu võtate. On ka selliseid perioode, mil te võite küllaltki aktiivne olla, eriti 15. septembrist 17. detsembrini. Sel ajal olete väga hea organiseerija ja suhtekorraldaja. Mitmed soovid võivad just siis täituda – te võite saada ametikõrgendust, saada parema tööpakkumise, osutute valituks mõnesse mainekasse liitu.

Rahaga ei oska te sel aastal küll ringi käia. Väga tõenäoline, et seda võib äkki suures koguses sisse tulla ja kohe oskate te selle ka laiaks lüüa. Võimalik, et isegi võidate loteriis, kuid kasiinost hoidke küll eemale, sest piiri te ei oska pidada. Kui teil on kavatsus teha rahaga suuremaid operatsioone, midagi müüa või osta, siis ei maksaks omapäi küll tegutsema hakata. Hea, kui teil oleks mõni usaldusisik, kes hoiaks teie rahavoogudel silma peal. Kindlasti ei tohi see inimene olla Kalade märgi esindaja.

Tervis on teil igati hea. Kui teid kimbutavadki mõned haigused, siis sel aastal toimub neist paranemine kui imeväel, eriti aasta teisel poolel. Sel ajal annab igasugune ravi väga häid tulemusi. Ka loodusravist saate abi, taimeravi tugevdab hästi teie immuunsüsteemi.

Väike oht on toiduga liialdada, seetõttu vältige ülesöömist. Teie tervis paraneb veelgi, kui tegelete tervisespordiga. Väga soodsalt mõjuvad sel aastal massaažid ja veeprotseduurid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 109 korda, sh täna 1)