Vanalinna kooli hüvanguks tuleb heategevuskontsert (6)

MTÜ Meelespea eestvedamisel toimub pühapäeval, 22. detsembril Kuressaare kultuurikeskuses heategevuskontsert, mille tulu läheb Vanalinna kooli söögisaali mööbli uuendamiseks.

Ühingu esimees Aive Laanemets tõdes, et Meelespeale on taolise kontserdi korraldamine esmakordne ettevõtmine. “Kõik algas sügisel, mil saime teada, et kooli söögisaali mööbli uuendamine on koolipere ammune suur unistus,” rääkis Aive Laanemets. “Praegune söögisaali mööbel pärineb tõesti ilmselt Vanalinna kooli avamise ajast, on ebapraktiline ja päevinäinud.”

Söögisaali uus mööbel maksab 3000 eurot ning selle kauniduse ja praktilisuse kõrval on Laanemetsa sõnul suurim pluss, et söögivahetunde saab koolis paremini korraldada.

“Meie soov on koguda võimalikult suur stardiraha ja loodame, et ainulaadne kontsert annab selleks arvestatava panuse,” lausus Laanemets. Selleks on kontserdile kaasatud Saaremaalt tuule tiibadesse saanud tunnustatud ja armastatud muusikud, kellest enamik tuleb kodusaarele jõule veetma: Margus Vaher, Meelis Laido, Taniel Vares, Tuuli Rand, Maria Väli, Britta Virves, Kristel Aasalaid ja Pille Kreos.

Omanäoliseks vaatemänguks kujuneb kindlasti ka moeetendus, milles löövad kaasa nii kooli õpilased kui ka õpetajad.

Aive Laanemets lisas, et kontserdile tasub sammud seada tund varem, sest kultuurikeskuse fuajees saab osta õpilaste-õpetajate kunstiloomingut ja käsitööd ning küpsetisi. Mis kontserdi puhul samuti ahvatlev – piletiostjate vahel läheb loosimisele hulk auhindu.

Vanalinna kooli söögisaali mööbli uuendamist saab toetada annetusega kooli arvelduskontole 221057340165 Swedbank, 17000767815 Nordea, 10602007390004 SEB. Selgitusse märksõna “söögisaali mööbel”.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 556 korda, sh täna 1)