Kuressaare haiglas tõusevad palgad (4)

Kuressaare haigla töötajate palgad tõusevad uuest aastast kümme protsenti. 

“Palk tõuseb jaanuarist kõigil töötajatel,” lubas SA Kuressaare haigla juhatuse esimees Viktor Sarapuu, kelle sõnul võimaldab palku tõsta haigla hea käekäik. “Töötame ökonoomselt ja meil läheb hästi,” kinnitas Sarapuu.

Veel tänavu ootab personali aga jõulupreemia. “Selle suurust teab jõuluvana,” sõnas Sarapuu, lisades, et puhkus pikeneb kolme päeva võrra.

Haiglate palgastatistika avaldanud Tervise Arengu Instituudi andmeil oli Kuressaare haiglas 2011. aastal makstud brutopalk 1911 eurot.

19 haiglast oli 16 seas, kes andsid oma andmete avaldamiseks nõusoleku, ka SA Kuressaare Haigla. Makstud palga suuruse poolest oli Kuressaare haigla kaheksandal kohal, kirjutab veebiväljaanne Med24.

Sarapuu hinnangul pole kaheksas koht pingereas sugugi halb. “See 1911 on keskmine – osa saab rohkem, osa natuke vähem,” ütles ta. Kõige kõrgemat palka maksti Järvamaa haiglas – 2286 eurot. Teiselt kohalt leiab selles statistikas Lääne-Tallinna Keskhaigla AS-i 2107 euro suuruse palgaga, kolmandalt Pärnu haigla 2107 euro suuruse töötasuga. Viimasel kohal on Läänemaa Haigla 1389 eurose palgaga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 442 korda, sh täna 1)