Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev on soodne paberiasjade ajamiseks ja finantstehinguteks. Oled täna pedantne ja rahaasjades eksimatu.
SÕNN – Sinule suurepärane päev! Kõik probleemid lahenevad ludinal. Tuju on hea ja töö lausa lendab.
KAKSIKUD – Kui oled siiani oma terviseprobleeme eiranud, siis nüüd tuletavad need ennast taas meelde. Hea päev dieediga alustamiseks.
VÄHK – Täna oled sunnitud end tõestama ja oma kaaslastele väljakutseid esitama. Võimalik, et satud sõnasõtta.
LÕVI – Hea aeg lõpetada pooleli jäänud tööd. Oled tavalisest nõudlikum ja tähelepanelikum.
NEITSI – Peaksid täna olema valmis ükskõik milleks. See tähendab äkilisi telefonikõnesid, ootamatuid külalisi ja kutseid reisile.
KAALUD – Otsid originaalseid ja ebatavalisi suhteid ja inimesi. Võimalikud probleemid lähedastega, kellele sinu ekstravagantsus närvidele võib käia.
SKORPION – Täna sujub kõige paremini eelkõige selline tegevus, mis nõuab sinult oskust olla iseseisev ja otsustusvõimeline. Suhetes kipud domineerima.
AMBUR – Soovid uuendada oma suhteid ja olla samas võimalikult sõltumatu. Väldi siiski suhete katkestamist lähedaste inimestega. Hea aeg reisimiseks.
KALJUKITS – Võimalik, et sinust kõrgemal positsioonil olev inimene küsib sinu arvamust või nõuannet. Sinu rahulikkus ja kindlameelsus mõjub talle positiivselt.
VEEVALAJA –  Vahest märkad täna oma tutvusringkonnas mõnd inimest, keda sa pole seni osanud hinnata. Hakkad temasse nüüd hoopis teisiti suhtuma.
KALAD – Sinu enesetunne on nüüd üle keskmise hea. Liiga ülemeeliku tuju tõttu võid aga korraliku supi sisse sattuda. Kutsu end väheke korrale!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)