Horoskoop

JÄÄR – Näed täna asju selgema pilguga kui muidu. Avastad, et oled juba pikka aega kellegagi ülekohtuselt käitunud.
SÕNN – Võid kokku puutuda inimestega, kes hakkavad sinu elu ümber korraldama ja oma ideid peale suruma. Kõige targem oleks uks väljastpoolt sulgeda.
KAKSIKUD – Sinu ajagraafik muutub nüüd tõenäoliselt väga tihedaks, mistõttu on oht, et jääd kõikides oma tegemistes pealiskaudseks.
VÄHK – Käitud täna nagu tuulepea. Kaldud hilinema. Tänane päev pole sobilik lepingute sõlmimiseks ega reisimiseks.
LÕVI – Täna ole valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab sulle midagi sellist, mis nõuab kiiret tegutsemist. Sinu reaktsioonist võib palju oleneda.
NEITSI – Ära lase end provokatsioonidest kaasa kiskuda, isegi juhul, kui teema on sinu jaoks väga oluline. Säilita külm närv.
KAALUD – Võimalik kokkupuude kompleksivabade ja siiraste inimestega. Püüa neist eeskuju võtta ja hakka ennast rohkem väärtustama.
SKORPION – Võid täna oma meelehärmiks avastada, et sõber on sind mingil moel alt vedanud. Kaotad seetõttu usalduse ka kõikide teiste inimeste vastu.
AMBUR – Võid täna üle reageerida ja sellega oma maine totaalselt alla tõmmata. Parem oleks, kui väldiksid täna aktiivset suhtlemist.
KALJUKITS – Kui oled mõni aeg tagasi kellegagi tülli läinud, siis on täna sobiv päev leppimiseks. Oled mõistvam ja andestavam kui tavaliselt.
VEEVALAJA – Oled täna tavalisest ettevõtlikum ja iseseisvam. Soodne aeg plaanide tegemiseks, piletite broneerimiseks ja reisile minekuks.
KALAD – Tänased planeediseisud annavad sulle erakordse mõtlemisvõime ja läbinägelikkuse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)