Turismirahvas luges tänavusi “tibusid” (FOTOD)

Turismirahvas luges tänavusi tibusid

Fotole jäid turismitordi lahtilõikamise juures Saaremaa Spa Hotellide turundusjuht Villi Pihl, tänavune parim turismiasjaline Angela Nairis ning Muhu jaanalinnu- ja kängurufarmi perenaine Helena Erik. Foto: Irina Mägi

Läinud reedel toimus Rüütli spaahotellis suur turismirahva aastalõpupidu. Meeleoluka õhtu jooksul loeti “tibusid” ehk tunnustati parimaid turismitegijaid, võeti kokku peagi lõppev aasta ja jagati vihjeid ka tulevaks aastaks.

Nn tibudelugemine oli Kuressaare turismiinfokeskuse juhataja Karmen Paju sõnutsi isegi keerulisem kui varasematel aastatel. Mitte seepärast, et polnuks, kelle hulgast valida, vaid valida tuli just väga paljude tugevate ja tublide kandidaatide hulgast. Majutusettevõtteid on maakonnas praeguse seisuga juba 300 ringis, lisaks neile on mitmesuguseid atraktsioone ja tublisid turismiarendajaid. “Tegelikult väärivad tunnustust kõik,” kinnitas Paju eile Kadi raadio “Keskpäevatunnis”.

Saarte turismiarenduskeskuse juhataja Kaira Kivi lisas, et ka turismialal on igal aastal üllatajaid ning see on ainult rõõmustav.

Tänavused tiitlisaajad tõi Saarte Hääl tegelikult välja juba oma laupäevases lehes, ent kordamine on teadagi tarkuse ema. Seega ütleme veel kord, et parimaks turismiettevõtteks tunnistati Pädaste restoran Alexander, parimaks turismiarendajaks Saaremaa Rally MTÜ ja parimaks turismiasjaliseks Angela Nairis. Kõik nad väärisid tiitli erakordse tubliduse eest.

Vihjena käidi tiitlipüüdjatele tulevaks aastaks välja märksõnad “aastaringsus” ja “eristuvus”. Seda, et need märksõnad tiitli võivad tuua, võis Kaira Kivi kinnitusel näha juba tänavuste parimate “tibude” pealt. Parimaid turismitegijaid tunnustati maakonnas juba viiendat aastat järjest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 801 korda, sh täna 1)