Horoskoop

JÄÄR – Kipud täna armukadetsema ja lähedastega tüli norima. Püüa siiski leppida sellega, et sul pole õigust teiste inimeste eest otsustada.
SÕNN – Võid saavutada edu, kui lakkad olemast liiga tundlik ja emotsionaalne. Sulle tähtsate eesmärkide saavutamiseks kasuta oma tahtejõudu.
KAKSIKUD – Tunned huvi vaimsete, müstiliste ja religioossete õpetuste vastu. Võimalikud probleemid psüühikaga, püüa säilitada rahu ja kaine mõistus.
VÄHK – Sinu käitumine ja mõtted on vastuolus. See põhjustab kaaslastes arusaamatust. Tähtsad otsused jäta täna langetamata.
LÕVI – Naudid täna seltskonda, kus saad esineda ja oma oskusi näidata. Püüad iga hinna eest võita kaaslaste tähelepanu, tõenäoliselt see sul ka õnnestub.
NEITSI – Tunned soovi uuendada oma garderoobi või osta koju mõni uus mööbliese. Kuid ole tähelepanelik ja kontrolli kindlasti oma ostude kvaliteeti.
KAALUD – Võimalik, et sul tuleb ennast nüüd tõestada, et saavutada soovitud positsioon. Ole valmis konkurentide loodud takistusteks.
SKORPION – Kipud liiga jäigalt kinni hoidma põhimõtetest, mis pole tegelikult midagi väärt. Avarda parem oma silmaringi.
AMBUR – Kui oled harjunud oma tahtmist saama, siis ole nüüd valmis selleks, et pead hoopis ise kellegi soove täitma hakkama.
KALJUKITS – Oled otsekohene ja teravmeelne. Võimalik, et seetõttu peetakse sind ründavaks.
VEEVALAJA – Tunned soovi oma argielust välja astuda ja teha igapäevarutiinile midagi täiesti vastupidist.
KALAD – Oled täna tunduvalt järeleandlikum kui muidu. Sinu jaoks on esmatähtis teiste inimestega harmooniliste suhete säilitamine.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 108 korda, sh täna 1)