Veeve Kaasik tunnistati Eesti parimaks konsulendiks (3)

Veeve Kaasik tunnistati Eesti parimaks konsulendiksMaaelu edendamise sihtasutus tunnistas tänavu Eesti põllu- ja maamajanduse nõuandeteenistuse parimaks konsulendiks Veeve Kaasiku (fotol) Saarte nõuandekeskusest.

Veeve Kaasik on lõpetanud agronoomina Olustvere tehnikumi. Samal erialal jätkas ta õpinguid Tartus tollases Eesti põllumajanduse akadeemias, lõpetades kõrgkooli 1974. aastal.

Atesteeritud konsulendina on kunagise Kõljala ühismajandi peaagronoom tegutsenud üle kümne aasta. Veeve Kaasik annab nõu nii tava- kui ka mahetaimekasvatuse valdkonnas. Viimastel aastatel on ta teinud tihedat koostööd Läänemeremaade keskkonnaprojektiga Baltic Deal. Kuna ta kasvatab oma Kasesalu mahetalus ise kartuleid, õunu ja kanepit, hindavad tootjad tema praktilisi kogemusi kõrgelt. Kogenud spetsialistina nõustab ta ka Hiiumaa ja mandri põllumehi.

Aktiivse inimesena osaleb Veeve Kaasik Kaali kultuuriseltsis Kevade. Seltsi eestvõtmisel korraldatakse Kõljala külaplatsil traditsioonilisi õunalaatasid, tervisepäevi ja muid populaarseid üritusi.
Hiljaaegu valiti Veeve Kaasik Pihtla vallavolikogu aseesimeheks.

Agronoomidiplomiga põllumajandusspetsialist ei väsi end täiendamast. Selle nädala hakul oli Veeve Kaasik Tartus järjekordsel koolitusel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 664 korda, sh täna 1)