Sikrem Auto – väike, aga tubli (4)

Sikrem Auto väike, aga tubli

AUTOMEES: Kogemustega autoremondispetsialist Sikrem Auto OÜ omanik Gunnar Jalak manitseb autoomanikke rehvivahetust mitte viimasele minutile jätma. Foto: Sander Ilvest

Kuressaare külje all Sikassaare pisikeses tööstuslinnakus Saare KEK-i kunagises töökojas on endale koha leidnud mootorsõidukite hooldus- ja remondifirma Sikrem Auto OÜ.

Enamik autoomanikke peab ilmselt targemaks oma sõiduk kevadel kas tehniliseks hooldeks või suuremaks remondiks autotohtrite kätte viia, kuna suvekuudel terendavad ees pikemad retked nii sugulaste-sõprade juurde kui uute paikade avastamiseks. Kas see tähendab, et autoremondimehed talvel tööta jäävad? Kaugeltki mitte.

Sikassaares Sikremi autoremonditöökojas oli kolmapäeva hommikupoolikul spetsialistide käe all või ootel koguni viis sõidukit. Parasjagu ühe auto juures toimetav Rene Jalak selgitas, et paaril autol on mõned jupid puudu. Tellimus on sisse antud. Natuke tuleb oodata. Kui tellitud kaup kohal, asendatakse kulunud või purunenud detailid kohe.

Autoomanikud, kelle sõidukitel suvekummid veel talverehvide vastu vahetamata, on naast- või lamellrehvide allapanemiseks jäänud aega vaid üks nädal ja üks päev. Eeskirjade kohaselt peavad jõulukuu esimesel päeval kõigil liikluses osalevatel sõidukitel talvekummid all olema.

Edasi loe tänasest Saarte Häälest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 195 korda, sh täna 1)