Pöidel loobus opositsioon komisjonide juhtimisest (5)

Pöidel loobus opositsioon komisjonide juhtimisest

PÖIDE ESINDUS SOL-is: Pöide vallavanem Andres Hanso ja volikogu esimees Marina Treima esindavad oma valda Saaremaa omavalitsuste liidus. Foto: Irina Mägi

Valimisliidu Oma Vald nimekirjast volikokku valitud Jüri Linde, Koit Kelder ja Eino Kirs ei võtnud vastu valimised võitnud Sotsiaaldemokraatliku Erakonna pakkumist asuda juhtima kolme komisjoni.

Endine vallavanem Jüri Linde loobus haridus-, noorsootöö- ja spordikomisjoni, eelmises koosseisus ka volikogu esimehe rollis olnud Koit Kelder rahandus- ja planeerimiskomisjoni ning Eino Kirs revisjonikomisjoni juhtimisest.

Nõnda siis langeb Pöidel täielik vastutus valla juhtimises Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas valituks osutunud inimestele.

Esmaspäeval peetud volikogu istungil kinnitati vallavalitsuse liikmeiks Andres Hanso, Priit Lulla, Eda Kesküla, Merle Olesk ja Ivo Sepp. Volikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimeheks valiti Lea Peet, haridus-, noorsootöö- ja spordikomisjoni juhib Kaidi Rannaäär ja volikogu esimees Marina Treima on nüüdsest ka rahandus- ja planeerimiskomisjoni esimees. Külaelu- ja kultuurikomisjoni esimees on Aili Juhkam. Revisjonikomisjoni esimeheks kinnitasid volikogu liikmed Tiina Ruusi.

Saaremaa omavalitsuste liidu volikogus esindavad Pöide valda Marina Treima ja vallavanem Andres Hanso.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 852 korda, sh täna 1)