Ludvik Mõtlep jätkab Leisi vallavanemana

Leisi vallavolikogu valis esmaspäeval järgmiseks neljaks aastaks vallavanemaks taas Ludvik Mõtlepa, kellel läheb vallavanemana nüüd juba kolmas ametiaeg.

13-liikmelises volikogus hääletas Mõtlepa poolt 11 volikogu liiget, üks oli vastu ja üks hääletussedel jäi märgistamata.

Vallavolikogu eelmisel istungil Leisi vallavolikogu esimeheks valitud Andrus Kandima ütles, et Mõtlepa tugevad küljed on tasakaalukus ja inimeste ärakuulamise oskus. “Ludvik võtab asja hingega ja ta on ka selline mees, kes ei taha järske pöördeid teha, vaid pigem kaalub asja,” iseloomustas Kandima.

Ludvik Mõtlep ise on Saarte Häälele öelnud, et järgmised neli aastat jäävad talle vallavanemana viimasteks. “On piisavalt palju oldud ja sama asja rohkem teha ei suuda ma küll kindlasti,” arvas Mõtlep.

Ludvik Mõtlepa asemel saab volikokku asendusliikmena Tuuli Pärtel. Esmaspäevasel istungil moodustas volikogu ka viis komisjoni ja valis nende esimehed.

Haridus- ja kultuurikomisjoni esimeheks sai Priit Nurk, külaelukomisjoni esimeheks Inga Trei, sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimeheks Tiina Olesk, eelarve- ja majanduskomisjoni esimeheks Margus Pajuste ja revisjonikomisjoni esimeheks Anti Leedu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 274 korda, sh täna 1)