Horoskoop

JÄÄR  – Sinu suure tagasihoidlikkuse tõttu võidakse sind pidada külmaks ja tundetuks inimeseks. Püüa oma seisukohtade esitamisel olla avatum ja konkreetsem.
SÕNN – Täna aktiviseerub kõik, mis on seotud seksuaalsuse, romantika ja armumisega. Võimalik, et leiad täna omale partneri.
KAKSIKUD – Oled täna veidi pealiskaudne ja hajevil. Võid oma hajameelsuses tahtmatult seadust rikkuda. Väldi ka sõnasõda.
VÄHK – Näita oma tundeid inimestele välja. Väldi ka negatiivsete tunnete allasurumist, see võib sinu tervisele kahjulik olla.
LÕVI – Uitad täna oma mõtetes ja sul on raske kontakteeruda inimestega sinu ümber. Igasugune koostöö jätab sind külmaks.
NEITSI – Tänased planeediseisud annavad sulle energiat eelkõige sellise tegevuse jaoks, kus pead kasutama oma intellekti. Oht langeda petiste ohvriks!
KAALUD – Oled täna tavalisest julgem, ausam ja otsekohesem. Võimalik, et satud olukorda, kus tajud väga teravalt ebaõiglust, mille vastu sa kohe sõna võtad.
SKORPION – Täna võidakse sinust valesti aru saada ja täiesti põhjusetult sinu peale solvuda. Kipud kõike tegema rutakalt.
AMBUR – Sinu enesekindlus on täna kergemini haavatav kui muidu. Ära lase endale sisse sõita! Kellegi õelutsemine võib tulla lihtsalt kadedusest.
KALJUKITS – Täna hakkab sinu elu taas paremini laabuma. Teed kiireid ümberkorraldusi ka seal, kus muidu oleksid lausa nõutu olnud.
VEEVALAJA – Võimalik, et puutud täna kokku närviliste ja kärsitute inimestega. Ettevaatust terariistade ja elektriseadmetega!
KALAD – Oled emotsionaalne ja temperamentne. Võid kergesti armuda. Soodne aeg tegeleda millegi loovaga või puhata.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)