Roolipiigad võtsid aasta kokku (3)

Eile sai Kuressaare Pritsumajas kokku paarkümmend Roolipiigade seltsi liiget, tähistamaks seltsi liikme Milvi Harjuse 70. sünnipäeva ja pidamaks tulevikuplaane.

“Meie aasta on väga töine olnud,” ütles Roolipiigade eestvedaja Juuli Pihl. Peetud on seitse-kaheksa juubelisünnipäeva, ekskursioonidel käidud Muhus, Kihnus ja Hiiumaal.

“Meil on väga tublid naised, mida vanemaks, seda tublimaks,” kiitis Juuli, viidates 80-aastase Sonja Torni juulis tehtud langevarjuhüppele ja Salme Niitmetsa õpingutele rahvaülikoolis.

Sonja Torn ise naeris, et sai tänu hüppele oma vererõhu korda. Vererõhk olevat tal kogu aeg üle 200 olnud, nüüd on viimasel ajal aga vaat et normi piires. “Tuleval aastal lähen kindlasti jälle,” kinnitas Sonja.

Tuleval suvel juulikuus on Juulil mõte kutsuda Tiirimetsa esinema Kihnu Virve, keda kõik piigad on siis oodatud kuulama. Ka sõidavad roolipiigad järgmisel aastal vabariiklikule kokkutulekule, mis toimub Võrumaal Kütiorus.
Tänavuse jõulupeo peavad nad aga 20. detsembril siinsamas Pritsumajas.

8. oktoobril täitus Roolipiigade seltsil 17 tegutsemisaastat. Seltsi kõige vanem liige on Sonja Torn ja noorim Varje Aru.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 558 korda, sh täna 1)