Horoskoop

JÄÄR – Oled täna tujukas ja inimestel on väga raske sulle meele järele olla. Tajud maailma palju peenemal tasandil kui tavaliselt.
SÕNN – Väldi täna rutakaid otsuseid. Lükka otsustamine pigem edasi ja tegele vanade tööde lõpetamisega.
KAKSIKUD – Ära usalda kedagi pimesi ja vaata ette inimestega, keda sa väga hästi ei tunne. Hoia oma varal silm peal!
VÄHK – Nüüd hakkavad su tööasjad ülesmäge minema. Võimalik, et laheneb mõni tüütu probleem. Tõenäoliselt on su tervis samuti hea.
LÕVI – Suurepärane aeg vanavanemate külastamiseks ja perekondlikeks koosviibimisteks.
NEITSI – Kirglike ja seksuaalsete mõjudega päev. Võimalikud kergemeelsed suhted. Püüad leida oma piire ja ületada valuläve.
KAALUD – Sinu meeleolud kipuvad täna äärmustesse. Võid vihastada või solvuda tühiste asjade pärast, samas suudad ka rõõmu tunda väikestest asjadest.
SKORPION – Kaldud täna äärmustesse ja otsid täiuslikkust. Püüa olla tasakaalukam ja väldi üleliigset kiindumist oma plaanidesse ja ideedesse.
AMBUR – Sinu läbinägelikkus jahmatab täna ka sind ennast. Võimalik, et avastad enda jaoks midagi eriti salajast ja müstilist, ent samas ka arendavat.
KALJUKITS – Püüad iga hinna eest olukorra peremees olla ja lähed endast välja, kui keegi püüab sulle mingil moel vastu hakata.
VEEVALAJA – Täna jälgid tähelepanelikult nii ennast kui ka teisi. Nüüd märkad sedagi, mis on varem kahe silma vahele jäänud.
KALAD – Tänased planeediseisud annavad sulle häid võimalusi loova energia rakendamiseks. Sinu mõttelend on täna originaalne ja tiivustatud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 100 korda, sh täna 1)