Horoskoop

JÄÄR – Energilisuse asemel ilmutad täna agressiivsust, tunnistamata seadusi, korda ega reegleid. Tunned end hästi, kui saad paljastada silmakirjalikkust.
SÕNN – Tunned täna sisemist rahutust ja närvilisust asjade pärast, mis võivad sinu elu tulevikus mõjutada.
KAKSIKUD – Kipud täna keelama endale asju, mida sa tegelikult ihaldad. Võimalik, et sind vaevavad rahapuudus ja süümepiinad laristamise pärast.
VÄHK – Kaldud täna rohkem unistama ega suuda võtta elu sellisena, nagu see tegelikult on.
LÕVI – Sul on täna raske inimesi usaldada. Püüad iga hinna eest kõigega ise hakkama saada, kuid see võtab sinult liiga palju aega ja energiat.
NEITSI – Tunned täna soovi oma elukombeid paremaks muuta. Oled valmis loobuma kasututest harjumustest.
KAALUD – Võimalik, et puutud täna kokku inimestega, kellega sa tavaliselt ei suhtle. Saavutad kergesti hea kontakti ja juttu jätkub kauemaks.
SKORPION – Sulle võidakse pakkuda uut töökohta või leiad mõne uue tuttava. Täna ei ole aga parim päev reisimiseks.
AMBUR – Võtad täna kõike liiga kergekäeliselt ja kipud süüdimatult sõna võtma ka seal, kus võiksid vaikselt kuulata.
KALJUKITS – Hindad üle kõige kultuursust ja peent joont kõiges. Sinu enesehinnang pole eriti kõrge, kuid tead väga selgelt, milline sa tahaksid olla.
VEEVALAJA – Võimalik, et puutud täna kokku inimesega, kes püüab esineda sinu sõbrana, kuid tegelikult hakkab sind peagi ära kasutama.
KALAD – Suhted kaaslastega kipuvad täna tasakaalust välja minema. Isegi kui sina oled rahulik, kipuvad teised inimesed veidi üle pingutama.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)