Saarlane aasta parimate pagarite seas

Läinud nädalal toimunud 15. Tallinna toidumessil selgusid Eesti pagarite meistrivõistluste parimad. Kolmandaks tulnud pagaripaarist oli üks toimekas pagar Aare Heiberg Saaremaalt, kes töötas varem OÜ-s Saare Leib tootmisjuhina.

Praegu Pagaripoistes töötav Aare Heiberg kinnitas Saarte Häälele, et temal ja ta kolleegil Karmo Kirsipuul õnnestus tõepoolest kolmas koht endale napsata. Pagaripoistes töötab Aare Heiberg tänavu augustist ning taolistel võistlustel on ta varemgi osalenud.

Toidumessi korraldajate sõnul oli võistlusel tänavu uuenduslik just see, et ei võisteldud individuaalselt, vaid kaheliikmeliste võistkondadena. Juba töötavate pagarite kõrval olid end proovile panemas kahe kooli võistkonnad Tallinna teeninduskoolist ja Olustvere teenindus- ja maamajanduskoolist.

Aasta pagarid 2013 on Andro Kivik ja Inessa-Agnetha Malk Tallinna teeninduskoolist. Teisele kohale tulid Erika Hein ja Telia Tsarenkova Reval Kondiitrist ning kolmas koht kuulub, nagu juba mainitud, Karmo Kirsipuule ja Aare Heibergile Pagaripoistest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 985 korda, sh täna 1)