Katrin Aavik täiendas oma medalikogu (3)

Katrin Aavik täiendas oma medalikogu

AUHINNALINE SOENG: Rahvusvaheliselt võistluselt tõi juuksur Katrin Aavikule (paremal) hõbedase medali asümmeetriline salongilõikus. Modell Kaidi Ottis. Foto: erakogu

Kuressaare juuksur Katrin Aavik tõi tänavuselt V rahvusvaheliselt juuksurivõistluselt koju hõbemedali. Kõrge koha pälvis ta kategoorias “Salongilõikus naistele – asümmeetria”.

Selles kategoorias võistles kuus juuksurit, võidu noppis Aaviku sõnul rohkete kogemustega lätlanna.

Auhinnatud töö modellina kasutas Aavik Salmelt pärit Kaidi Ottist, kes sobib sellise võistluse jaoks ideaalselt. “Kaidi lubab oma juustega kõike teha, julgeb end laval näidata ja on väga ilus,” põhjendas Aavik.

Lisaks salongilõikusele pani Katrin Aavik oma oskused proovile ka kategoorias “Punutis pruudile” ja “Pikajuuksesoeng pruudile”. Mõlemas kategoorias saavutas ta kümne osaleja hulgas viienda koha. Kolme kategooria üldarvestuses tuli Aavik kaheteistkümne osaleja seas neljandaks.

Soenguid hindas rahvusvaheline žürii, millesse kuulus oma ala spetsialiste Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Võistelda oli võimalik kokku kaheksas kategoorias.

V rahvusvaheline juuksurivõistlus “Kuldne pääsuke” toimus messil “Ilu sõnum 2013” Tallinnas. Kaks aastat tagasi noppis Katrin Aavik samalt võistluselt kaks viiendat kohta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 373 korda, sh täna 1)