Valjala kultuurijuhiks sai Karin Šuprudko (2)

uudis_Valjala kultuurijuhtNovembri teises pooles alustab Valjala valla kultuurijuhina 25-aastane Karin Šuprudko (fotol). 

“Otsus oli väga raske, meil oli väga palju mõtlemist,” ütles Valjala vallavanem Aare Martinson, lisades, et neil tuli pärast täiendava konkursi väljakuulutamist valida kahe tugeva kandidaadi vahel. Vallajuhi sõnul rääkis Karin
Šuprudko kasuks see, et tal on väga tugevad projekti kirjutamise oskused, samuti suur noortetöö kogemus ja suurepärane organiseerimisvõime.

Valjala alevikust pärit, Valjalas koolis käinud ja viimased kuus aastat mandril elanud Karin Šuprudko, kes on õppinud noorsootöötajaks, ütles, et mõte Saaremaale tagasi tulla mõlkus tal meeles juba mõnda aega.

Küsimusele, millest ta plaanib alustada, vastas äsjavalitud kultuurijuht, et tahaks kõigepealt saada ülevaate vallaelanike ootustest ja nägemustest. “Seda ma enam-vähem tean, mis seal toimub, aga minu eesmärk oleks kaasata valla kultuuriellu ja tihedasse suhtlusse kõik külad,” rääkis ta. “Sest vallas on peale rahvamaja ka kaks suurt renoveeritud külakeskust, mille omavaheline koostöö praegu kuigi hästi ei toimi.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 862 korda, sh täna 1)