Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et saad täna informatsiooni, mille põhjal väärtuslikke järeldusi teha. Tõenäoliselt kuuled vägagi huvitavaid asju.
SÕNN – Võid täna kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustesse. Aeg möödub nii kiiresti, et tõenäoliselt jääb nii mõnigi plaan pooleli.
KAKSIKUD – Oled täna iseseisev ja ei lase teistel endale ideid peale suruda.
VÄHK – Täna võib sul tulla vaheldusrikas ja suhtlusrohke päev. Oled avatum ja positiivsem kui tavaliselt ning vägagi suhtlusaldis.
LÕVI – Võid täna hätta jääda oma tahte realiseerimisega. Võimalik, et sind hakkavad mõjutama anarhistlikud mõtted.
NEITSI – Tänane päev võib tuua su ellu kummalisi meeleolusid ja sündmusi. Samuti võivad tekkida tervisehädad, mida on raske diagnoosida.
KAALUD – Peaksid rohkem endasse süvenema, et leida oma vaimse jõu allikaid. Võimalikud probleemid tervisega.
SKORPION – Täna valdavad sind vastandlikud meeleolud. Kui rõõmustad, siis nakatad sellega ka teisi, ja kui kurvastad, sunnid teisi endale kaasa tundma.
AMBUR – Hea päev meelelahutuslikuks väljasõiduks. Võimalik, et puutud täna kokku eksootiliste religioonide või muude veidrate asjadega.
KALJUKITS – Tänane päev toob sulle tõenäoliselt palju suhtlemisvõimalusi. Tunned soovi lõbutseda ja igatsust hea seltskonna järele. Äriasjad unusta ära!
VEEVALAJA – Täna muutuvad sinu jaoks oluliseks perekond, kodused tööd ja kohustused oma lähedaste ees.
KALAD – Sinu aktiivsus, mitmekülgsus ja originaalsus tagavad kaaslaste imetluse. Naudid pidusid ja kõikvõimalikke seiklusi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 85 korda, sh täna 1)