Horoskoop

JÄÄR – Oled täna suurepärane suhtleja, hea vestluspartner ja usaldusväärne kaaslane. Paranevad ka suhted perega.
SÕNN – Täna võivad tekkida pinged naabritega. Parem on aeg maha võtta ja olla kodus täitsa omaette.
KAKSIKUD – Hea aeg lõbutsemiseks, reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Võimalik, et tunned täna soovi teha midagi ekstreemset.
VÄHK – Päevakorda kerkivad nüüd perekondlikud traditsioonid. Tajud tugevat sidet kodu ja lähedastega. Nostalgilised ja emotsionaalsed meeleolud.
LÕVI – Tunned täna ootamatut energialainet ja motivatsiooni paremini ja efektiivsemalt tegutseda. Innustad ka teisi enda ümber.
NEITSI – Nüüd on hea aeg oma tööasjad üle vaadata või likvideerida võlgu. Oled korrektsem ja täpsem kui tavaliselt.
KAALUD – Märkad nüüd rohkem kui tavaliselt inimesi enda ümber. Empaatiavõime suureneb, võid omaenese vajadused sootuks tahaplaanile jätta.
SKORPION – Kaldud olema ekstravagantne ja pillav. Väldi kõikvõimalikke liialdusi, need võivad sulle hiljem kätte maksta.
AMBUR – Kui saad täna mingisugust väga ebamäärast infot, siis ära lepi sellega. Kontrolli kindlasti üle ja alles siis otsusta.
KALJUKITS – Oled täna meelsamini inimestega, kes sinust võimalikult vähe teavad. Naudid olukordi, kus saad jätta endast salapärase inimese mulje.
VEEVALAJA – Võimalik, et tunned soovi teha midagi tavatut ja teisi šokeerivat. Oled väljakutsuvas meeleolus, koostöö sinuga on raskendatud.
KALAD – Võta vastu kõik huvitavad ja vähegi reaalsed pakkumised, pane ennast proovile ja ole julge. Samas väldi raha asjatult tuulde loopimist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)