Kuhu minna

NELJAPÄEV, 24. oktoober

SPORT
Kepikõnd. Start kell 19 Valjala rahvamaja eest. Võimalik laenutada kõnnikeppe. Hea, kui seljas oleks helkurvest, ja soovituslik on ka pealamp.

TANTS
DJ Sander Loel Kodulinna Lokaalis.

REEDE, 25. oktoober

KONTSERT
Elava muusika õhtu – Andreas Hõlpus kell 20 Arensburgi Muusas. Tasuta.

ÜRITUS
“24 tundi Eesti rahvamajades” Kuressaare kultuurikeskuses. Kell 17 näituse “Vaata, mis ma leidsin!” avamine. Näitus on koostatud taidlejate ja raamatukogu töötajate kodus leiduvatest pärimuslikest lugusid jutustavatest esemetest. Kell 19 Oma Pere Päev – linna kultuurikollektiivide aasta 2013 ühispidu, teretulnud on ka kultuurisõpradest linnakodanikud. Jagatakse tunnustust, esinetakse eeskavadega. Tantsuks mängib ansambel Positiiv. Avatud on kohvik. Registreerimine ja lisainfo tel 45 20 705 või maris.rebel@kuressaare.ee.

“Tornimäe rahvamaja 24 tundi”. Kell 20 mälumäng ja sudoku. Oodatud on kõik mälumängu- ja sudokuhuvilised. Võistkonnad on viieliikmelised, osalejatele auhinnad. Pärast mälumängu kultuuriprogramm.

“24 tundi Eesti rahvamajades” kell 20 Salme kultuurimajas eessörulaste mönus sügissimman.

“24 tundi aknad valged Kihelkonna rahvamajas”. Kell 20 algab Kihelkonna segakoori laululaager Imbi juhendamisel; kell 00.15 Kihelkonna segakoori öökontsert; kell 00.30 alustab öösaun; kell 00.45 öödisko kuni päikesetõusuni. Kõigile tasuta, eelregistreerimine tel 56 42 362.

KINO
“Kertu” (rež Ilmar Raag) kell 20 Hellamaa külakeskuses. Pilet 3 €.

SPORT
Eesti noorte MV jalgpallis, C2-vanusegrupp: FC Kuressaare vs. Tartu JK Merkuur-Juunior kell 15 Salme staadionil.

TANTS
Ans TV5 Kapteni kõrtsis.

Passoa eripidu klubis Privilege. DJ Henri Rump.

Shotilaine klubis Diva. DJ Lillimägi.

Disko Kodulinna lokaalis. DJ Alver Raaper.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 115 korda, sh täna 1)