Kadi raadio tähistab sünnipäeva külalistega

Kadi raadio tähistab sünnipäeva külalistega

Foto: Siim Metsmaa

Kadi raadio saab sel laupäeval juba 21-aastaseks ning sel puhul kõlavad raadioeetris hommikuprogrammi ajal lisaks tavapärastele saatejuhtidele ka külaliste, tuntud saarlaste hääled.

Eile hommikul oli stuudios koos saatejuhtide Ahto Nellise ja Siim Metsmaaga külalisena telemees Margus Muld. Tema rääkis muu hulgas ka vastsest Eesti aasta põllumehest Tõnu Postist, kes on telemehe kinnitusel äärmiselt meeldiv inimene.

Neljapäeval osaleb hommikuprogrammis suur rännumees ja mäetippude vallutaja Andres Karu ning reedel aitab kuulajatel ajavahemikus kell 8–10 lõbusamalt ärgata Ivo Linna. Sama päeva õhtul on stuudios ansambel Onud, kellega kuulajad vahetult suhelda saavad.

Raadio tegevdirektori Gunnar Siineri kinnitusel läheb raadiojaamal hästi. Seda näitab kas või hiljuti ajalehes Äripäev avaldatu, mille kohaselt on Kadi raadio Eesti edukate raadiote esikolmikus. Nimelt kuulub 2012. aasta edukate raadiojaamade edetabelis kolmas koht kindlalt Kadi raadiole. Lisaks on Kadi edukate reklaamitulu teenijate tabelis teinud läinud aasta andmete põhjal tubli tõusu. Kui aasta varem oldi ümmargusel 20. kohal, siis 2012. aasta tulemuste kohaselt platseerus Kadi raadio 14. kohale.

Siineri sõnul on Kadi raadio pidevas arengus. “Võib öelda, et oktoobri lõpus – novembri alguses on oodata veel põnevaid uudiseid,” tähendas ta, jäädes siiski salapäraseks ja nentides, et kõnealuseid “põnevaid uudiseid” ei saa praegu veel avalikuks teha. Kuna oktoobri lõpp – novembri algus on tuleval nädalal aga juba käes, pole uudiseid enam pikalt vaja oodata.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 612 korda, sh täna 1)