Horoskoop

JÄÄR – Püüa täna oma aega kasutada võimalikult ökonoomselt.  Tähtsate otsuste tegemisel kasuta oma intellekti.
SÕNN – Täna oleks hea puhata, paranevad ka suhted teistega, mis loob hea võimaluse seltsieluks ja lõbutsemiseks.
KAKSIKUD – Tänased planeediseisud on paljulubavad. Sinu meeleolu on tunduvalt helgem ja heas mõttes vabameelsem.
VÄHK – Täna võivad sinu suhted võimukate inimestega päris teravaks minna. Sinu õiglustaju on tavalisest teravam ja sa näitad seda ka välja.
LÕVI – Ihkad mugavusi ja luksust ning võid muutuda laisaks. Tähtsal kohal on pere ja kodu. Püüa siiski rohkem ka looduses viibida ja teha midagi füüsilist.
NEITSI – Võimalik, et sinuni jõuab täna positiivne ja igati rõõmustav info. Suureneb huvi võõrkeelte ja uute inimeste vastu.
KAALUD – Tunned eneses nii palju vaba energiat, et võid täna hoogsalt algatada mitmeid uusi projekte ja ettevõtmisi. Oskad inimesi innustada.
SKORPION – Nüüd on hea aeg teha oma elus muudatusi ja uuendusi. Inspiratsiooni peaks jätkuma mitme uue ettevõtmise kavandamiseks.
AMBUR – Täna aktiviseeruvad kõik saladustega seotud probleemid. Sul tuleks valvas olla ning vältida liigset söömist ja joomist.
KALJUKITS – Väldi täna teiste inimeste süüdistamist isegi siis, kui nad paistavad süüdi olevat. Jää rahulikuks ja vaata, kuidas saad ise kasulik olla.
VEEVALAJA – Tänased planeedimõjud annavad sulle rohkem energiat ja hea füüsilise vormi.
KALAD – Kipud oma probleemides teisi süüdistama. Sul on raske tunnistada, et peaksid oma heaolu nimel ka ise jõupingutusi tegema.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)