Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et kannatad täna otsustusvõime ja aktiivsuse puudumise all. Otsid võimalust, kuidas oma kohustusi kellegi teise kaela veeretada.
SÕNN – Oled reipas meeleolus ja tunnetad oma jõudu. Väldi siiski üksinda võitlemist, otsi endale mõttekaaslasi.
KAKSIKUD – Tänase päeva märksõnad on tundlikkus, kaastunne, hea kujutlusvõime, vastuvõtlikkus kõigele ilusale.
VÄHK – Võimalik, et täna ilmub välja salavaenlane, kellest sul siiani aimugi polnud. Püüa leida oma nõrgad kohad ja tegele nende tugevdamisega.
LÕVI – Hea päev tegutsemiseks ja suhtlemiseks. Hoia silmad lahti ja ole valmis uueks informatsiooniks, mis võib sulle pakkuda häid võimalusi.
NEITSI – Otsid täna meelelahutust ja võimalust end välja elada. Suurenenud on vajadus füüsilise aktiivsuse järele. Mine pidutse!
KAALUD – Täna on hea aeg lõpetada pooleliolevaid töid ja tegemisi. Lähene oma kohustustele loominguliselt.
SKORPION – Sinu erakordne optimism aitab su välja ka pingelistest olukordadest. Sinu ilmumine toob seltskonda värvi ja elevust.
AMBUR – Sa oskad teisi inimesi enese heaks tööle rakendada. Suhtlemine on sinu parim külg.
KALJUKITS – Täna on sinu jõud ja energia suunatud partnerlusse. Sulle on tähtis kaaslaste heakskiit ja mõistev suhtumine. Oht kaotada oma isikupära!
VEEVALAJA – Kipud täna kuidagi krambis olema. Kui püüadki olla seltskondlikum, kukub see ikkagi ebaloomulikult ja pingutatult välja.
KALAD – Oma liigse lobisemishimu tõttu võid kaotada kellegi usalduse. Hoidu täna ametlikest läbirääkimistest, kuna su keskendumisvõime jätab soovida.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)