“Kertu” esilinastus on välja müüdud

Ilmar Raagi filmi “Kertu” tänaõhtusele esilinastusele Kuressaare linnateatri TeatriKinos eile pileteid enam saada ei olnud.

Kuressaare linnateatri direktori asetäitja loomealal Aarne Mägi tunnistas eile Saarte Häälele, et esilinastusele neil pileteid tõepoolest enam pakkuda pole. Tema sõnutsi on põhjus osalt selles, et filmi tootjad olid mingi osa esilinastuse piletitest broneerinud kutsega tulijate jaoks. “Ülejäänud läksid müüki ja on nüüdseks läbi müüdud,” tähendas ta.

Sellegipoolest ei pea need, kes läinud suvel Saaremaal üles võetud filmi esilinastusele piletit ei saanud, veel meelt heitma, sest mõni seanss on Kuressaare TeatriKinos veel tulemas.

Teatri projektijuht Ene Pärtel kinnitas, et mõned vabad read on saalis veel 9. ja 10. oktoobri õhtusteks kellaaegadeks. Ka nendel kuupäevadel toimuvatele päevastele seanssidele on projektijuhi sõnul vabu kohti.

Aarne Mägi lisas omalt poolt, et loodetavasti leiavad nad “Kertu” näitamiseks võimalusi ka edaspidi. Praegu on vabu aegu veidi keerulisem leida, kuna teatris on alanud ka etenduste hooaeg.

Publiku suur huvi filmi vastu on ilmselt tingitud ka sellest, et võtted toimusid just Saare maakonnas ja filmis lõi kaasa mitmeid kohalikke inimesi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 328 korda, sh täna 1)