Horoskoop

JÄÄR – Oled täna liialt enesekeskne ja ebaobjektiivne, mistõttu pole praegu just kõige parem aeg oluliste muudatuste tegemiseks.
SÕNN – Tunnetad täna nagu mingisugust vabanemist. Hea aeg muudatuste tegemiseks oma elus ja millegi uue õppimiseks.
KAKSIKUD – Püüa täna inimestele ettevaatlikult läheneda, väldi oma arvamuse pealesurumist ja arvesta ka teiste ideedega.
VÄHK – Täna valitseb traumadeoht, mistõttu püüa vältida liigset tormakust ja rabedust. Isegi kui hakkad kuhugi hilinema, säilita rahu.
LÕVI – Võimalik, et sulle teeb täna ootamatu teene isik, kellest sa seda iial ei ootaks. Jälgi ennast ja väldi ebasiirast käitumist.
NEITSI – Kipud täna asju lihtsustama ja oma selgitustes pealiskaudseks jääma. Samas oled üsna rõõmsameelne ja optimistlik. Väldi tõsiseid teemasid.
KAALUD – Oled valmis kulutama palju raha ja energiat oma välimuse ja riietuse peale. Otsid ilu ja luksust.
SKORPION – Seksuaalsete ja kirglike mõjudega päev. Võimalik, et puutud kokku armukadeduse ja intriigidega.
AMBUR – Tänasel päeval oleks õige tegeleda praktiliste asjadega, lõpetada poolikuid töid ja parandada vigu, mis minevikus tehtud.
KALJUKITS – Täna võib sul tekkida tõrkeid oma tunnete väljendamisel. Püüa leida võimalikult mugav olukord ja olla avameelne.
VEEVALAJA – Täna liiguvad sündmused kiiremini ja ladusamalt kui tavaliselt. Isegi need asjad, mis on mingil põhjusel toppama jäänud, hakkavad lahenema.
KALAD – Võimalik, et tunned end täna süüdi asjades, milles sa tegelikult süüdi pole. Ära võta asju liiga südamesse, rõõmusta väikeste kordaminekute üle.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)