Horoskoop

JÄÄR – Soodne päev liidritele. Oled võimeline lülituma globaalsetesse protsessidesse ja saama ühiskondlike ideede väljendajaks.
SÕNN – Märkad nüüd rohkem kui tavaliselt inimesi enda ümber. Su empaatiavõime suureneb.
KAKSIKUD – Hea päev eneseületamiseks. Võimalik, et satud olukorda, kus tunned end ebamugavalt ja pead tegema suuri jõupingutusi, et rahulikuks jääda.
VÄHK – Täna on oht kasutada oma ressursse valesti, kuna sa ei tea ka ise täpselt, mida tahad. Oled rahutu ning otsid midagi uut.
LÕVI – Oled nüüd huvitatud ilusatest asjadest ja romantikast. Püüad luua harmoonilisi suhteid.
NEITSI – Täna on sinu jaoks meeldiv päev. Suudad ka keerulistes olukordades iseendaks jääda, mis toob igal juhul meeldivama lahenduse.
KAALUD – Tunned täna end veidi ahistatuna, kuna oled tahtmatult sõltuv oma kaaslastest. Võimalikud möödarääkimised.
SKORPION – Kui oled ületöötanud ja stressis, siis on täna just õige päev aeg maha võtta ja puhata. Head teeks sulle viibimine looduses.
AMBUR – Oled täna hea kaaslane. Oskad leida väljapääsu pingelistest olukordadest ning olla toeks neile, kes vajavad lähedust ja mõistmist.
KALJUKITS – Tegeled eneseanalüüsiga. Saad uusi kogemusi ja elutarkust. Kui tunned depressiooni lähenemist ja soovimatust oma kohustusi täita, oleks targem puhata.
VEEVALAJA – Võimalik, et pead täna oma tegude või sõnade eest vastust andma. Püüa käituda võimalikult rahulikult ja ära hakka end õigustama.
KALAD – Sinu meeleolu on täna tõenäoliselt süüdimatu ja optimistlik. Väga võimalik, et pääsed üle noatera suurtest probleemidest. Hoia silmad lahti!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 62 korda, sh täna 1)