Horoskoop

JÄÄR – Sinu kompromissitu otsekohesus on paljudele vastumeelne ja isegi hirmuäratav, kuna tavaliselt on kombeks tõde vältida.
SÕNN – Keerulised planeedimõjud. Päev sobib hästi mõtiskeluks ja ideede genereerimiseks, kuid argielu tasandil võib probleeme tekkida.
KAKSIKUD – Võimalik, et keegi tekitab sinus täna kaastunnet. Kuid ära lase enesega manipuleerida. Püüa olukorda hinnata realistlikult.
VÄHK – Nüüd on aeg end köidikutest ja mõttetutest kompleksidest vabaks rebida. Tõenäoliselt puutud kokku mõne võimsa ja julge isikuga.
LÕVI – Võimalik, et satud täna olukorda, kus teine inimene räägib nii palju, et sina ei saa sõnagi suust ning oled sunnitud kuulama juttu, mis sind ei huvita.
NEITSI – Täna on sul tõelisi raskusi keele hammaste taga hoidmisega.  Kipud oma arvamust välja ütlema ka asjade kohta, millest sa tuhkagi ei tea.
KAALUD – Tänane päev võib tuua sulle pettumusi, asjade kaotamist või tülitsemist. Täna ei tasu sõlmida kokkuleppeid.
SKORPION – Liigud väga kiiresti oma eesmärkide poole. Sul on rohkem energiat ja entusiasmi kui tavaliselt ning suudad sütitada ka teisi.
AMBUR – Kipud end täna üle hindama ja latti väga kõrgele lükkama. Seetõttu on sul raske leida inimest, kes sinu arvates oleks vääriline partner.
KALJUKITS – Tunned end täna ametialastes suhetes vabamana ja enesekindlamalt kui tavaliselt.
VEEVALAJA  – Täna oled sa tavalisest viisakam ja diplomaatiline isegi nende inimestega, kellega sa tavaliselt läbi ei saa.
KALAD – Oled täna tavalisest impulsiivsem ja ehk ka närvilisem. Enese väljaelamine on sinu tervisele kasulik.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)