Horoskoop

JÄÄR – Sulle võidakse teha mitu head pakkumist. See võib juhtuda nii töö juures kui ka eraelus.
SÕNN – Täna võivad endast märku anda terviseprobleemid, mis on seotud stressiga. Oled nüüd tavalisest tundlikum.
KAKSIKUD – Aktiviseeruvad empaatia-võime ning soov olla teistele kasulik ja vajalik. Samas vajad ka ise inimlikku lähedust ja mõistmist.
VÄHK  – Täna võiksid endale veidi rohkem vabadust anda. Ole see, kes sa oled, ja ära suru alla oma loomingulisust.
LÕVI – Peaksid täna eriti hoolega jälgima, mida ütled ja teed. Sinu möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui ise arvatagi oskad.
NEITSI – Soodne päev tegeleda hariduse, religiooni, filosoofia ja reisimisega. Oled suuteline teadvustama oma tõelist potentsiaali.
KAALUD – Sind köidab täna kõik, mis on uus ja veidi ekstreemne. Otsid seiklusi ja oled adrenaliini nimel valmis riskima.
SKORPION – Otsuste tegemisel peaksid täna kindlasti toetuma teadmistele ja faktidele. Ära lase end emotsioonidel eksitada.
AMBUR – Sinu varasem käitumine saab täna väärilise tasu. Lõpuks ometi pannakse sinu jõupingutusi tähele. See annab sulle entusiasmi juurde.
KALJUKITS – Suurenenud vajadus romantika ja inimliku läheduse järele. Otsid ilu ja armastust. Hea aeg külastada mõnd head kontserti.
VEEVALAJA – Täna pakuvad sulle huvi kõikvõimalikud müstilised teemad. Püüad tungida eelkõige asjade sisuni.
KALAD – Kipud inimeste kallal norima ja võid vägagi teravkeelseks muutuda. Samas solvud, kui keegi julgeb sulle märkuse teha.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 78 korda, sh täna 1)