Horoskoop

JÄÄR – Täna on tüli kerge tekkima. Oled ise provotseerivas meeleolus ja inspireerid oma käitumisega ka vastaseid suud pruukima.
SÕNN – Võid täna oma hooletuse tõttu mõne apsakaga hakkama saada. Ole tähelepanelik liikluses, väldi alkoholi ja mõnuaineid.
KAKSIKUD – Ära üllatu millegi üle, mida sinu pereliikmed teevad või ütlevad, ja hoiata neid, et võid samaga vastata. Seda eriti juhul, kui olete hiljuti tülitsenud.
VÄHK – Täna võivad taas esile kerkida suhted, mille toimimisse sa juba ammu ei uskunud. Peaksid võtma aega, et lahendada õhku rippuma jäänud asju.
LÕVI – Harmooniliste meeleoludega päev. Suudad pingelistest olukordadest välja tulla suurema vaevata ja olla optimist.
NEITSI – Saad nüüd edukalt hakkama kõikvõimalike inimestega. Leiad kergesti teistega ühise keele ja n-ö sööd end igasse seltskonda sisse.
KAALUD – Täna hakkavad asjad sinu suureks rõõmuks lõpuks ometi liikuma just nii, nagu sina seda tahtnud oled.
SKORPION – Unusta liigne enesekriitilisus ja hakka elama! Täna on soodsad planeediseisud, loomaks uusi kontakte ja alustamaks uusi ettevõtmisi.
AMBUR – Võimalik, et mõjud täna veidi kuiva ja konservatiivsena. Sa ei saa aru naljadest ja võtad asju liiga tõsiselt.
KALJUKITS – Sinu tänast päeva iseloomustavad paindumatu tahtejõud, range moraal ja kaine mõistus. Püüa siiski olla mõistvam oma kaaslastega.
VEEVALAJA – Täna on sul eriti raske teha asju, mida sa tegelikult ei naudi. Oled enese vastu ausam kui tavaliselt.
KALAD – Tänane päev toob sinu teele inimesi, kes on ettearvamatud ja originaalsed. Tõmbad ligi sündmusi, mis löövad su harjumuspärase igava elu sassi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 80 korda, sh täna 1)