Horoskoop

JÄÄR – Tõenäoliselt suudad rahulikuks jääda ja säilitada kaine mõistuse ka väga pingelises olukorras. Sinu rahulikkus võib aga ärritada mõnd provokaatorit.
SÕNN – Tunned tavalisest suuremat soovi seksuaalenergiat välja elada. Kui sul selleks võimalust ei avane, võid muutuda emotsionaalselt ebastabiilseks.
KAKSIKUD – Võimalik, et sulle tehakse täna avalikult irooniline märkus. Ole valmis seda rahulikult võtma.
VÄHK – Väga võimalik, et puutud täna kokku probleemidega, mis tulenevad minevikus hooletusse jäänud asjadest.
LÕVI – Täna peaksid rohkem tähelepanu pöörama sellele, mida räägid. Viljatud ideed, mis kuhugi välja ei vii, on kerged tulema. Väldi liialdamist!
NEITSI – Tuled täna tavalisest paremini ja kiiremini toime kõikvõimalike asjaajamiste ja läbirääkimistega.
KAALUD – Sinu meeleolu on täna väga vahelduv. Kipud tühise ebaõnnestumise tõttu lausa endast välja minema. Pööra suuremat tähelepanu oma perekonnale ja kodule.
SKORPION – Hea aeg uuendusteks. Sinu ideed võivad täna leida praktilise väljundi ja varjatud armusuhted avalikuks muutuda.
AMBUR – Võimalik, et pead täna üles näitama suurt tahtejõudu, ole valmis ennast ületama. Nüüd võivad sinu teele sattuda inimesed, kes püüavad sind üle trumbata.
KALJUKITS – Võid sattuda intrigeerivasse olukorda, kus sul on raske konkreetset seisukohta võtta.
VEEVALAJA – Täna on hea päev alustada koostööd inimestega, kes on loominguliselt sama aktiivsed kui sa ise.
KALAD – Täna suureneb sinu kangekaelsus. Ajad oma joru ka siis, kui juba ise aru saad, et tegelikult sul polnud õigus. Väldi mõttetuid vaidlusi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 78 korda, sh täna 1)