Horoskoop

JÄÄR – Tuled täna tavalisest paremini toime kõikvõimalike asjaajamiste ja läbirääkimistega.
SÕNN – Nüüd võivad täituda su ammused unistused reisimisest ja seiklustest. Sul on täna suurepärane kujutlusvõime.
KAKSIKUD – Tänane päev peaks tooma sinu ellu stabiilsuse ja materiaalse heaolu. Ole valmis perekondlikeks ja koduga seotud üritusteks.
VÄHK  – Tänu oma avameelsele käitumisele võid täna jõuda selleni, et keegi hakkab sinusse vägagi austavalt suhtuma.
LÕVI – Sina mõjud hüpnotiseeriva ja seksuaalsena. Suudad oma lummusesse haarata ka neid, kes on tavaliselt üsna tundekülmad.
NEITSI – Sinu püüdlused on nüüd põhiliselt suunatud sellele, kuidas oma ambitsioone realiseerida. Võimalik, et tunned nördimust mõne ettevõtmise nurjumisest.
KAALUD – Kipud täna tühjast asjast suurt numbrit tegema. Oma liigse emotsionaalsusega võid nii mõnegi suhte kihva keerata.
SKORPION – Sul võib täna raskusi tekkida oma pulbitsevate  emotsioonide taltsutamisega. Sinu meeleolu kõigub rohkem kui tavaliselt.
AMBUR – Täna võib kellegi pahaaimamatu kommentaar sinu välimuse kohta mõjutada sinu enesekindlust sedavõrd, et muutud hoopis teistsuguseks, kui sa tegelikult oled.
KALJUKITS – Ära lase oma entusiasmil langeda kellegi hooletult pillatud märkuse pärast. Nüüd on hea aeg suhteid klaarida.
VEEVALAJA – Teed täna suuremaid kulutusi söögi ja muude meeleliste naudingute peale. Otsid kerget ja mugavat seltskonda.
KALAD – Väldi liigset energia kulutamist vähetähtsatele asjadele. Tegele oma perekonna ja koduga, hea aeg on ka kinnisvara soetamiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)