Horoskoop

JÄÄR – Hea päev teha oma elus kõikvõimalikke muudatusi. Oled praktiliselt meelestatud ja oskad hinnata olukordi reaalselt.
SÕNN – Pettuse ja petturite päev. Kui võimalik, vii oma suhted ja kontaktid miinimumini. Ilma erilise vajaduseta ei ole soovitatav isegi telefoni kasutamine.
KAKSIKUD – Võimalik, et sul tuleb täna tegemist ebaadekvaatsete ja emotsionaalsete inimestega.
VÄHK – Võid täna sattuda vastu omaenese tahtmist olukorda, kus sulle langeb tavalisest suurem vastutus.
LÕVI – Haara kinni igast võimalusest, et kasutada oma loovat jõudu heaks otstarbeks. Pane rõhku üldinimlikule heaolule.
NEITSI – Tunned tavalisest suuremat tungi reisida või seigelda. Januned uusi ja intensiivseid kogemusi, samas kipud veidi tuisupäine olema.
KAALUD – Sind hakkab häirima kellegi kapriisne käitumine. Ära lase siiski endale pähe istuda! Hea päev reisimiseks.
SKORPION – Idealiseerid täna rohkem kui tavaliselt inimest, kelle vastu oled juba pikka aega romantilisi tundeid tundnud.
AMBUR – Võimalikud mured lähedastega. Sinu pere ootab sinult tähelepanu ja toetust. Arvesta, et sinu lähedaste heaolust sõltub ka sinu enda heaolu.
KALJUKITS – Oled täna lobisemishimuline ja heas tujus. Kuid ole ettevaatlik, võid kogemata mõne saladuse välja rääkida. Väldi asjatut raha raiskamist!
VEEVALAJA – Kipud täna olema veidi kergeusklik ja pealiskaudne. Oma hooletuse tõttu võid sattuda olukorda, kust pole eriti lihtne välja rabeleda. Ole tähelepanelikum!
KALAD – Täna vajad sa eelkõige esinemis- ja suhtlemisoskusi. Usalda ennast rohkem – sa saad hakkama küll.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)