Ettevõtjate sügislaat tuleb taas

Ettevõtjate sügislaat tuleb taas

TURUPÄEV: Toodete atraktiivne müük, 2011. aasta. Foto: arhiiv

Reedel, 13. ja laupäeval, 14. septembril toimuv, juba neljas ettevõtjate sügislaat toob Kures-saarde kokku tegusaid inimesi üle Eesti.

Üritus on saanud uue nime. Lisaks ettevõtluse tutvustamisele on osalejate seas palju oma tooteid ja teenuseid müüvaid ettevõtjaid. Ürituse eesmärk on nii firmade vaheliste kontaktide loomine kui ka müük ja osalema on kutsutud kõik toodete ja teenuste pakkujad.

Mõlemal päeval saab uudistada nii juba tuttavate firmade kui ka uute ettevõtjate tooteid ja teenuseid. Mõlemal päeval toimub juba populaarseks saanud laadamäng, kus igal paaristunnil toimuvad loosimised. Päevajuht Tõnis Kipperi abiga saavad ettevõtjad tutvustada oma tegemisi, rääkida edulugusid. Avatud on Saaremaa ettevõtlust tutvustav näitus ja mõnus kohvik, mida korraldab Soneburg.

Mida siis laadalt leiab? Näiteks Grand Rose ja GO SPA on tutvustamas ja pakkumas häid puhkamisvõimalusi Saaremaal, et ka sügis- ja talveõhtud mõnusamaks muuta. Kuressaare Autoteenindus on väljas uute KIA ja Peugeot’ mudelitega. Esindatud on mitmed kosmeetikat ja loodustooteid pakkuvad firmad.

Laadale kohaselt saab maitsta ja osta Karja pagariäri uusi tooteid, Saaremaa mett, Vana-Torokse talu ja Rebaseonu OÜ suitsuliha, Eve Tehtud OÜ koduleiba jpm. Uudisena on seekord kohal Minna Sahver Raplamaalt, kes pakub naturaalseid marmelaade ja kuivatatud aia- ja metsavilju.

Tuntud kihelkondlike ehete meister Keiu Kulles tuleb laadale oma huvitavate ja ainulaadsete ehetega. Keda tema looming rohkem huvitab, siis Arensburgi hotellis on avatud tema tööde näitus. Kui kellelgi on esivanematelt päranduseks saadud ajaloohõngulisi ehteid, siis on nüüd suurepärane võimalus tulla ja lasta nende väärtus ära hinnata!

Võrumaalt on meile tulemas kaks ettevõtjat: Sternoberg OÜ Kapteni Grilliga ja Abris OÜ naturaalnahast jalatsitega.

Esindatud on käsitööpakkujad, rõivad, kudumid, tekstiilid, kodukaubad, puittooted. Taas on kohal sibul ja küüslauk Peipsi äärest, oodata on ka taimemüüjaid Leedust.

Reedel võtab välialal koha sisse Vaktsiinibuss. Laupäeval pakub Seedri puukool hea valiku viljapuid ja marjapõõsaid ning viinamarjaistikuid. Sügis on parim aeg, siis on ehk ka võimalus ostjana maitsta väljavalitud istiku vilju.

Reedel kl 16 ja laupäeval kl 12 korraldab Veinivilla koduveini valmistamise koolituse. Kohapeal on saadaval suures valikus vajalikke tarvikuid. Kui kellelgi on vein juba valmis ja on küsimusi, võtke kaasa ja saate hinnangu oma ala asjatundjalt Tiina Kuulerilt.

See oli vaid kerge ülevaade osalejatest, kuid tulge ja vaadake ise! Tulge kogu perega, ostmisrõõmu peaks jätkuma igas vanuses laadalistele.

Kui soovite aga ka ise tulla oma tooteid, sügisande või näputööd pakkuma, võtke julgesti ühendust! Laata korraldab AK Getmer OÜ, info tel 51 87 614. Täpsem info ja ajakava www.saaremaapaevad.ee.

Merle Vaha
SaareMaaPäevad 2013 ettevõtjate sügislaada korraldaja

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 287 korda, sh täna 1)