Horoskoop

JÄÄR – Üritad tegeleda mitme asjaga korraga ja seetõttu on oht, et teed kõike üsna pealiskaudselt. Püüa keskenduda kõige tähtsamale.
SÕNN – Jäta täna oma kaaslastele veidi rohkem hingamisruumi. Püüa säilitada külm närv.
KAKSIKUD – Täna ole valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab sulle midagi sellist, mis vajab kiiret tegutsemist.
VÄHK – Püüad endast täna igati asjatundlikku ja kompetentset muljet jätta, kuid ära end siiski üle hinda.
LÕVI – Sulle pakuvad pinget kõikvõimalikud saladused ja tahaksid ka oma kaaslaste kohta rohkem teada saada, kui siiani tead.
NEITSI – Täna tuleks ilmutada aktiivsust ja otsustusvõimet. Hea päev selleks, et lõpetada poolelijäänud töid.
KAALUD – Täna valitsevad jõulised energiad. Saad kõigi vajalike asjadega hakkama tavalisest kiiremini ja innustad oma energilisusega ka teisi.
SKORPION – Täna on sul raskusi asjade organiseerimisega. Ebasoodne päev reisimiseks, kuna kipud kõikjale hilinema.
AMBUR – Pööra tähelepanu oma vanematele ja kodustele. Tehke koos midagi toredat, see ühendab ja annab teile perekondlikku energeetilist tuge.
KALJUKITS – Võimalik, et tunned täna soovi oma kohustused sinnapaika jätta ning teha midagi tõeliselt huvitavat ja originaal-set.
VEEVALAJA – Tänased seisud soosivad intellektuaalset tegevust ja suhtlemist mõttekaaslastega. Võimalik, et leiad hingesugulase, kellega koos areneda.
KALAD – Kipud täna tähenärijaks muutuma. Oled äärmiselt tähelepanelik ja sinust ei jää märkamata ka pisimad detailid. Püüa siiski vähem norida.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 63 korda, sh täna 1)