Horoskoop

JÄÄR – Vahelduvate meeleoludega päev. Sinust purskuvad emotsioonid võivad sinust labiilse isiku mulje jätta.
SÕNN – Sinu emotsioonid kipuvad täna sassi minema. Tunned end segaduses olevat ega tea, mida tahad.
KAKSIKUD – Tänu oma nutikusele saavutad edu aladel, kus on vaja end arendada, inimestega kohtuda, reisida ja teistega arvamusi vahetada.
VÄHK – Täna on päev, mil tuleks tegeleda kuhjunud probleemidega. Hea aeg läbirääkimisteks. Oskad inimesi oma tahtmist mööda tegutsema panna.
LÕVI – Oled nüüd energiline, riskialdis, printsipiaalne ja julge – tõeline läbilööja. Peaksid olema ettevaatlik liikluses – avariide oht!
NEITSI – Mõtled täna tõsisemaid ja filosoofilisemaid mõtteid kui tavaliselt. Hoiad pigem omaette ja väldid pealiskaudseid suhteid.
KAALUD – Võimalik, et kohtud täna inimesega, kes esitab sulle kõrgemaid nõudmisi, kui sa täita suudad. Väldi enesepiitsutamist, jää selleks, kes oled.
SKORPION – Tänane päev võib sulle tuua ootamatuid pakkumisi ja üllatuslikke suhteid. Seda nii ametipostil kui ka vabal ajal.
AMBUR – Lased end tühiasjadest häirida, mistõttu võivad mõned väärtuslikud kogemused saamata jääda.
KALJUKITS – Lubad enesele täna märksa vabameelsemat käitumist kui tavaliselt. Võid kergesti nii mõnelegi inimesele suurt peavalu põhjustada.
VEEVALAJA – Täna võib su tervis äkitselt halveneda. Püüa vältida stressi tekitavaid olukordi. Hea aeg dieediga alustamiseks ja elukommete parandamiseks.
KALAD – Oled täna lõbus ja ettevõtlik. Samas kaldud veidi rabistama ja liiga kergekäeliselt otsuseid langetama.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)