Viikingitel grupisõidus kolm tiitlit neljast

Maanteeratturid loevad kõige hinnalisemaks grupisõidu meistritiitlit. Eesti neljast grupisõidu kuldmedalist kuulub kolm SJK Viikingile.

Meistrisärgis saavad sõita U16-klassis Karl-Patrick Lauk, M18-klassis Steven Kalf ja U23-klassis Mihkel Räim. Meeste eliidis kuulub meistrisärk vaid Rein Taaramäele.

Viikingi klubi juht Riho Räim ütles, et ühele väikesele klubile on see ikka väga suur saavutus. “Kui igas vanusegrupis on klubist vaid mõni rattur stardis, aga meistritiitlid kuuluvad meile, siis on see kõva sõna,” lausus Räim, lisades, et ilmselt on õigete meestega õiget tööd tehtud.

Endrik Puntso Soomes kolmas

Pühapäeval sõidetud Tour of Helsinki 140 km pikkusel grupisõidul sai Endrik Puntso kolmanda koha.

“Endrik on praegu kindlalt parim mees grupis,” ütles SJK Viiking treener Riho Räim. “Positiivne on see, et meie liidrite puudumisel võttis Endrik selle rolli endale. Ta võttis end kokku ja üritas ning tulemuseks oli tubli kolmas koht.”

Kuigi Endrik Puntso jõudis poodiumile, oli tal ka ebaõnne ja üks soomlane sai eest ära. 10 km enne lõppu toimus kukkumine, mille tõttu purunes Endrik Puntso jalgrattal rehv ja rattavahetus võttis aega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 51 korda, sh täna 1)