Hämmastav kassike Britta (2)

Britta on hämmastav kassike!

Üksi ta Valjala kandis maanteel eksles, kuidas ta sinna sai, seda teab vaid ta ise. Hea inimene korjas ta üles ja kuna ta kassi endale jätta ei saanud, siis võttis ta ühendust meiega.

Kliinikus selgus, et meie meelest umbes 5-kuuse kassipoja asemel oli tegu nö “täisproduktiivse emasega”, kellel kõik jäävhambad juba suus.

Britta on paras suslik, pisike naaskel, kes topib oma nina igale poole.

Esialgu tundus, et ta ei lepi teiste kassidega, kuid asi vajas vaid harjumist. Praegugi on võõraste neljakäpaliste peale kurgupõhjast urisemine täiesti tavaline asi. Omad on omad, nendega mängitakse nõrkemiseni ja kui väsimus peale tuleb, siis kõige parem koht puhkamiseks on inimese kaisus.

Britta on ilmselt pidanud nälga kannatama, sest süüa ta armastab ja palju. Kui juba, siis nõrkemiseni ja nii, et kõht punnis.

Tänu sellele sai Britta hoiukodus endale hellitusnimeks Punnämblik. Pisikese Punnämblikuga on see oht, et temasse ära armumine võtab vaid mõne hetke. Piisab vaid vaadata ta pisikest kuju ja seda veidi nipsakat mossis näokest ja…

Seepärast ongi hoiukodu mures – kui keegi kiiremas korras Brittale kodu ei paku, siis… Hoiukodul endal on juba 4 kassi ja kaine mõistus ütleb “ei”.

Aga pisike Britta ON lihtsalt selline nunnu südametemurdja.

Helista Punnämblikule, tule talle külla! Tule, ja armu! Pisike kassipoja mõõtu minikiisu ootab head ja turvalist kodu.

5163483 on number, kuhu helistades saad Britta kohta küsida.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 219 korda, sh täna 1)